sennik onlineUtrata pracy

Praca jest niezwykle ważna w życiu każdego człowieka. Sen o jej utracie niewątpliwie należy do tych, których nie chcemy śnic. Sen o utracie pracy jest jednym z najczęstszych, które pojawiają się właśnie w odniesieniu do tego symbolu.

Według sennika utrata pracy widziana we śnie może często zwiastować nadchodzące w naszym życiu niebezpieczeństwo. Może się to odnosić nie koniecznie do utraty pracy, ale na przykład do problemów w firmie. Może to również dotyczyć życia prywatnego.

Czasami sen o utracie pracy nawiązuje do tego, że najwyższy już czas aby zmienić swoją obecną posadę. Utrata pracy w marzeniach sennych jest bowiem często nawiązaniem do wypalenia zawodowego, albo niezadowolenia z obecnego stanowiska.

Kiedy we śnie bardzo dużo pracujesz i marzysz o porzuceniu zajęć jest to znak, że w realnym życiu potrzebujesz wreszcie odpoczynku. Ponieważ zbyt wiele czasu poświęcasz obowiązkom zawodowym.

Rozmowa kwalifikacyjna po utracie pracy widziana we śnie zapowiada, że w najbliższym czasie ktoś gruntownie sprawdzi Twoje określone umiejętności.

Koszmar o zwolnieniu z pracy to zazwyczaj ostrzeżenie. Tego typu sen ostrzega bowiem przed ludźmi, którzy będą chcieli podejmować ważne decyzje za nas. Nie możemy więc w żaden sposób im na to pozwolić.

Z kolei sen o kłótni w pracy to bardzo pozytywny znak. Jest to bowiem zapowiedź podwyżki.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Mort
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Dobrze czasem poczytać sobie sennik.

użytkownik: Nadia
Dodano: 26.11
0
0

Wszystko jest dokładnie jak w moim śnie.


x