sennik onlineRomans z koleżanką z pracy

Koleżanka z pracy w śnie kobiety oznacza zazdrość i rywalizację. Nie musi to tylko dotyczyć sfery zawodowej, ale też miłosnej.
 
Być może kobieta ta czuje się akurat zagrożona i konkuruje o czyjeś względy. Jeżeli sen ten dotyczy mężczyzny, prawdopodobnie podoba mu się współpracownica i chce on zwrócić jej uwagę. Jeżeli kłócimy się we śnie z koleżanką z pracy, nasz słuch może być teraz zagrożony i to właśnie z powodu pracy w hałasie. Pomyślmy, czy da się coś z tym zrobić. 

Sen o romansie z koleżanką z pracy oznacza, że czeka nas wielka miłość. Jeżeli się z nią całujemy lub flirtujemy, uczucie będzie szalone i gorące. Według sennika romans z koleżanką z pracy we śnie może jednak oznaczać tylko nasze erotyczne fantazje na jej temat. Kiedy współpracownica jest atrakcyjna, na pewno sporo o niej myślimy i stąd sen o niej. Znaczenie snu romans z koleżanką z pracy jeżeli nam się ona nie podoba, to zwiastun poprawy naszych relacji. Jeśli do tej pory nie mieliśmy z nią styczności lub nie układała się nam współpraca, teraz może się to zmienić.                 

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Bogdan
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Uwielbiam senniki.

użytkownik: Lena
Dodano: 26.11
0
0

Wszystko jest dokładnie jak w moim śnie.


x