sennik onlineRomans w pracy

Sen o romansie w pracy jest ostrzeżeniem przed skandalem, który możemy wywołać. Podświadomie może nas podniecać władza i prestiż, więc będziemy dążyć do nich wszelkimi drogami. Pamiętajmy jednak, że niektóre z nich nie są warte poświęcenia i mogą one tylko sprawić, że stracimy dobre imię. Według sennika romans w pracy z szefem wskazuje na podziwianie wpływowych ludzi oraz pragnienie obcowania z nimi. Może on także symbolizować skrywane fantazje seksualne. Poza tym romans z szefem w wielu sennikach jest tłumaczony jako nieodwzajemniona miłość. Jeśli obecnie z kimś się spotykamy, prawdopodobnie nie potrzebnie składamy w tą relację czas i energię. 

Znaczenie snu romans w pracy z koleżanką lub kolegą uzależnione jest od wydźwięku snu. Jeśli był on przyjemny, była to prawdopodobnie fantazja erotyczna i należy pomyśleć nad ty, czy jesteśmy zadowoleni ze swojego związku z partnerem. Kiedy jednak sen był mało przyjemny a kolega czy koleżanka nas nie podniecają, to jest to znak poprawią się z nimi nasze relacje. Być może dostaniemy do zrealizowania jakieś zadanie, które pozwoli na lepsze poznanie siebie. 

Kiedy śni nam się ogólnie, że mamy z kimś romans, nasze problemy będą się teraz mnożyć i nie szybko z nich wyjdziemy. Musimy więc wykazać się cierpliwością w dążeniu do celów. 


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Diana
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Miałam taki sen.

użytkownik: Janina
Dodano: 26.11
0
0

Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać.


x