Inne nazwy snu:

pies wychudzony, pies głodny, pies martwy

Trudno nie zgodzić z opinią, że pies to najlepszy towarzysz człowieka. Strzeże nas i nasze domostwo przed niebezpieczeństwami oraz dobrze oddziałuje na naszą psychikę. Jako przedmiot marzeń sennych może charakteryzować się wieloma, często też skrajnymi znaczeniami, takimi jak przyjaciel, wróg, lojalność, zdrada, szczerość, kłamstwa, wierność, zwierzęce instynkty, strach, bezduszność, bezwzględność, bezpieczeństwo i odwaga.
sennik onlineChory pies

Pojawienie się motywu bycia chorym we śnie wskazuje na to, że w życiu śniącego brakuje ładu i stabilizacji. Ponadto pragnie on naprawy emocjonalnej. Co w sytuacji, gdy w naszym śnie widzimy chorego psa?
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Chory pies jako przedmiot marzeń sennych oznacza przyjaźń, która w wyniku zaniedbań została zakończona, a także zwraca uwagę na to, że pomimo upływu czasu nadal masz pewne niewyjaśnione sprawy z dawnym przyjacielem.  Możliwe, że do tej pory nie wyjaśniliście do końca jakichś ważnych kwestii.
  • Jeżeli śnisz o chorym i zmizerniałym psie, spodziewaj się trudności w niedalekiej przyszłości, na których nadejście musisz się przygotować.
  • Zadaniem snu o chorym psie może być też ostrzeżenie nas przed chorobą bliskiego, a także złymi decyzjami, działaniami albo otaczającymi nas ludźmi, które to w przyszłości mogą doprowadzić do różnych życiowych kłopotów.
  • Chory pies we śnie może też oznaczać, że w kontaktach z innymi ludźmi natkniesz się na liczne bariery, niezrozumienie oraz ogromną niechęć do osiągnięcia porozumienia.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Maria
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać.

użytkownik: Vincent
Dodano: 26.11
0
0

Myślę, że coś jest na rzeczy.


x