Inne nazwy snu:

sen o chmurach, widzieć chmury we śnie, widzieć obłoki sennik

Chmury we śnie mogą być zilustrowaniem uczuć, mogą wskazywać, że śniąca w ten sposób osoba przebywa w cieniu innej osoby, ma poczucie, że jest przez nią zdominowana. To także oznaka kłopotliwych sytuacji, ale z drugiej strony szansa na lepszy czas w życiu.
sennik onlineChmury

  • Ciemne, burzowe, czy też gradowe chmury to zapowiedź trudniejszego okresu w życiu. Mogą powrócić problemy z przeszłości, o których śniąca osoba zdążyła już zapomnieć. Niestety, znów będzie trzeba radzić sobie z nimi od początku. To także przestroga, by zwrócić większą uwagę na stan zdrowia, może ono znacznie się pogorszyć, dlatego też najwyższy czas, by o nie zadbać.
  • Ciężkie, ciemne chmury to także zobrazowanie problemów emocjonalnych. Poczucia braku stabilizacji, niepewności, ogólnego rozbicia psychicznego. 
  • Widok jasnych, delikatnych obłoków to zapowiedź czasu optymizmu, beztroski, powodzenia. Chmury szybko płynące po niebie to oznaka, że występujące w chwili obecnej trudności, niepowodzenia przeminą i wróci czas spokoju i stabilizacji. Nie należy się więc zbytnio zamartwiać, gdyż chwilowe trudności niebawem znikną. Jasne chmurki są też zapowiedzią lekkiego życia pozbawionego większych zmartwień i trosk. Są znakiem czasu spokoju i stabilizacji. To dobry czas na podejmowanie decyzji i innych istotnych planów dotyczących życia. Warto więc już teraz zastanowić się i podejmować słuszne decyzje, by przynosiły one korzystne efekty w przyszłości. 

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: ~Sara
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 30.06
0
0

Trafna interpretacja mojego snu

użytkownik: Diana
Dodano: 28.11
0
0

Dobrze czasem poczytać sobie sennik.

użytkownik: Ukr_ec
Dodano: 26.11
0
0

W moim regionie chmury mają ciekawą symbolikę.

użytkownik: ~Oskar708
Dodano: 16.10
0
0

Jakie znaczenie może mieć sen w którym szybowałem w chmurach i tak sobie latałem?


x