sennik onlineByły chłopak

Według sennika były chłopak pojawiający się we śnie oznacza, że ciągle żywisz do niego jakieś uczucia lub nagle się w Tobie obudziły wspomnienia. Może żałujesz decyzji o końcu tego związku, jednak nie warto go rozpamiętywać. Sen o byłym chłopaku nawiązuje także do niedokończonych spraw, nie tylko tych miłosnych, które nie pozwalają Ci do końca być szczęśliwą. 

Znaczenie snu były chłopak z nową dziewczyną to znak, że on już pogodził się z końcem związku i zaczął nowy rozdział w życiu. Teraz kolej na Ciebie. 
 
Były chłopak, który Cie przytula oznacza, że ciągle wspominasz Wasze wspólne chwile. 
 
Jeśli chce on do Ciebie wrócić, nie potrafisz się pogodzić z jego stratą. 
 
Rozmowa z byłym chłopakiem wskazuje na jakieś niedokończone sprawy między Wami, które należy jak najszybciej rozwiązać. 
 
Pocałunek z byłym chłopakiem to wyraz Twojej potrzeby czułości.
 
Kłótnia z nim jest symbolem wielkiego żalu po rozstaniu. 
 
Jeśli we śnie chcesz się na nim zemścić, faktycznie myślisz o wyrządzeniu mu krzywdy na jawie. Nie warto jednak pielęgnować w sobie złości. Postaraj się mu wybaczyć i zacznij wszystko od nowa.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Irena
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 1.07
0
0

Warto czasami przeczytać znaczenie swojego snu

użytkownik: Vader
Dodano: 28.11
0
0

Uwielbiam senniki.

użytkownik: Lena
Dodano: 26.11
0
0

Miałam taki sen.

użytkownik: ~anonymous
Dodano: 27.09
0
0

dr.ologhodospellwork@gmail.com to świetny rzucający zaklęcia miłosne. skontaktuj się z nim teraz za pomocą jego czatu na Viber / WhatsApp @ + 2348156911977

użytkownik: ~Maggi Sly
Dodano: 27.09
0
0

Chcę ci bardzo podziękować za to, że pomogłeś mi odzyskać rodzinę i znów wyraził mi szczęście, kiedy myślałam, że wszystko jest stracone. skontaktowałem się z chubygreat@gmail.com w sieci, aby mi pomóc, ponieważ widziałem kilka i słyszałem o nim kilka zeznań. powiedział mi, co mam robić i rzeczy, które muszę zapewnić, a po tym, jak wszystko zostało na swoim miejscu, zapewnił mnie, że dam mu dwa dni, że na pewno wróci i na pewno wróci drugiego dnia. dzięki chubygreat. możesz WhatsApp go za pomocą +2348165965904.

użytkownik: ~autor
Dodano: 10.10
0
0

mam nadzieje ze na wspomnieniach sie to skonczy..

użytkownik: ~Rudzik
Dodano: 31.08
0
0

Śniło mi się że przez 9 msc nie wiedziałam że jestem w ciąży, urodziłam w domu chlopca, podświadomie wiedziałam że to dziecko mojego eks, przez kilka dni nie potrafiłam zebrać się żeby zadzwonić do aktualnego faceta i mu o tym powiedzieć jak wybrałam numer obudziłam się ( w rzeczywistości mam dziecko z moim eks, córeczkę 4 MSC, z aktualnym partnerem spotykam się od miesiąca, były mnie Bil i wyrywał mi dziecko)

użytkownik: ~Agata853
Dodano: 25.05
0
0

Nie chce tego człowieka nawet w realnym życiu widzieć i słyszeć o nim.. A od tygodnia męczą mnie sny z nim.. :/


x