Prawdziwym jest twierdzenie, że buty widziane we śnie dostarczają informacji o pozycji społecznej zajmowanej przez osobę śniącą. W oparciu o senniki błoto można ujmować na wiele sposobów. Wedle pierwszego znaczenia może być ono wyrazem brudu moralnego, jaki panuje w Twoim własnym życiu.
sennik onlineButy w błocie


 
Co zadziwiające, może być zapowiedzią… oczyszczenia. Jednakże przeważnie błoto kojarzymy z czymś nieczystym. Wówczas reprezentuje ono pragnienia odnoszące się do relacji intymnych kobiety z mężczyzną oraz innych, chęć wzbogacenia się w nie do końca szlachetny sposób, bezkompromisowość w dążenia do celu albo również wewnętrzny niepokój i strach przed czymś. Sen o butach w błocie zawsze niesie za sobą złe przesłanie.
 
Szczegółowe znaczenie snu:
  • Jeżeli masz okazje widzieć takie buty we własnym śnie, najprawdopodobniej wkrótce odwróci się od Ciebie członek rodziny bądź przyjaciel. Zniechęcisz kogoś do siebie z własnej winy, a wszystko to z powodu Twoich krytycznych, niestosownych komentarzy i brak umiaru w ich wygłaszaniu. Może warto powstrzymać się, zanim będzie za późno?
  • Ktoś podda Cię osądowi, jeżeli śniły Ci się zabłocone buty.
  • Istnieje także inna interpretacja snu o obuwiu, która wskazuje na to, że napotkasz trudności w drodze do osiągnięcia sukcesu w swoim życiu.
  • Buty w błocie w Twoim śnie świadczą o tym, że zmagałaś bądź zmagałeś się ostatnio z trudnościami życiowymi.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Elenia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Bardzo ciekawa interpretacja snu.

użytkownik: Bernatka
Dodano: 26.11
0
0

Brudne buty? Zmagałam się ostatnio z trudnościami, ale je pokonałam.Sprawdza się!


x