Noszone przez nas buty w pewien sposób informują otoczenie o naszym charakterze. Jako motyw senny determinują naszą pozycję w hierarchii społecznej. Trudno jednoznacznie powiedzieć, co znaczy obuwie nie do pary, ponieważ istnieje wiele interpretacji.
sennik onlineButy nie do pary

Szczegółowe znaczenie snu:
  • Najogólniej rzecz ujmując, motyw obuwia niepasującego do siebie oznacza, że martwisz się o to, że Twoje plany i działania nie są zgodne z Twoją wewnętrzną naturą.
  • Buty kompletnie do siebie niepasujące symbolizują cudzołóstwo i stanowią dla śniącego ostrzeżenie.
  • Niepasujące do siebie obuwie jako przedmiot marzeń sennych posiada określone znaczenie: cel, który chcesz osiągnąć, nie ma przełożenia na to, jak wygląda Twoja rzeczywistość. A to wszystko dlatego, że postępujesz wbrew zasadom, które mogą Ci pomóc w jego realizacji.
  • Jeżeli śnią Ci się buty nie do pary, oznacza to, że Twoje podejście do załatwiania różnych spraw jest chaotyczne i niedokładne. Z tego też powodu sprawy przybierają obrót nie taki jak chciałaś bądź chciałeś.
  • Butom nie do pary można też przypisać następujące znaczenie: zmierzasz w nieodpowiednim kierunku. Aby osiągnąć to, co sobie zaplanowałaś bądź zaplanowałeś, najlepiej będzie jeszcze raz przemyśleć własne postępowanie. Zrób to albo osiągnięcie wyznaczonego celu wydłuży się w czasie. I to znacznie.
  • Noszenie butów nie do pary jako motyw senny oznacza, że przystosowywanie się do nowych warunków w Twoim życiu jest dla Ciebie bardzo problematyczne.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Bogdan
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Bardzo fajny sennik. Gorąco polecam. Sprawdza się!

użytkownik: Stach
Dodano: 26.11
0
0

Miałam taki sen. Lubię czytać senniki.


x