sennik onlineBrudne buty

Buty jako symbol senny oznaczają naszą obecną pozycję, jaką zajmujemy w społeczeństwie. Sny zaś o brudnym obuwiu wykazują się różnymi znaczeniami.
Szczegółowe znaczenie snu:
-Twój sen o brudnym obuwiu zwiastuje, że swoim postępowaniem i niestosownymi krytycznymi komentarzami zniechęcisz do siebie wielu ludzi na płaszczyźnie zawodowej i osobistej. Jeżeli nie zmienisz własnego zachowania, grono Twoich wrogów sukcesywnie będzie się powiększało.
- Zobaczyłaś bądź zobaczyłeś brudne buty? Istnieje też interpretacja tego snu związana z życiem uczuciowym. Jest wielce prawdopodobne, że odkryjesz pewną tajemnicę ukochanej osoby. W jakiś stopniu wpłynie to na Wasze relacje w przyszłości.
 -Ostatnimi czasami brak Ci chęci do działania, jeżeli śniłaś bądź śniłeś o brudnawych lub zakurzonych butach. Oddajesz się błogiemu lenistwu i niestety nie potrafisz się przywrócić do porządku. Widać to szczególnie w pracy, gdzie narobiłaś bądź narobiłeś sobie zaległości. Przestałaś albo przestałeś dbać o swoją kondycję fizyczną.
- Los niedawno ciężko Cię doświadczył, jeżeli śnią Ci się bardzo brudne lub pokryte błotem obuwie.
-Dawanie komuś w prezencie nowych butów, które w wyniku pewnych okoliczności uległy zabrudzeniu- taki sen przestrzega przed pewnymi czynnikami, które w przyszłości mogą poskutkować pojawieniem się różnych problemów. Są to niewłaściwe działania, pochopnie podjęte decyzje, jak również ludzie, którzy nie wzbudzają w nas zaufania.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Nadia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Dobrze czasem poczytać sobie sennik.

użytkownik: Felix
Dodano: 26.11
0
0

Ten sennik odmienił moje życie.


x