Inne nazwy snu:

Bielizna sennik, znaczenie snu o bieliźnie

Ta bardzo osobista część garderoby, jaką jest bielizna jest bardzo interesującym motywem interpretacyjnym, nawiązującym nie tylko do sfery cielesności człowieka. Sen o bieliźnie można interpretować również w szerszym znaczeniu, w zależności od sytuacji i kontekstu, w jakim ten temat senny się pojawia.
sennik onlineBielizna

  • Sen o bieliźnie pokazuje, że śniący czeka na jakąś wiadomość, która okaże się dla niego bardzo pozytywną i szczęśliwą wiadomością. Nie bez znaczenia ma również kolor bielizny, który pozwoli na odpowiednią analizę i interpretację snu o bieliźnie. Ważne są również inne szczegóły, otoczenie, jakie towarzyszy marzeniu sennemu, którego głównym tematem jest bielizna. 
  • Jak już wspomniano, istotny jest kolor bielizny. Czarny oznacza rozstanie a nawet żałobę. Biały kolor bielizny jest symbolem zadowolenia z obecnej sytuacji życiowej, jest też oznaką spełnienia i satysfakcji z życia uczuciowego, harmonii, równowagi. Kolorowa bielizna wyraża chęć śniącego na zmiany, wprowadzenie nowych pomysłów. Namiętność w związku symbolizuje czerwona bielizna.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Patka
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 9.01
0
0

Ja mam czasami taki sen w którym biegam naga :)

użytkownik: Daria
Dodano: 28.11
0
0

Bardzo ciekawa interpretacja snu.

użytkownik: Bunia
Dodano: 26.11
0
0

Uwielbiam senniki. Wszystko jest dokładnie jak w moim śnie.


x