Inne nazwy snu:

Sen o białym kocie, znaczenie snu o kocie

Kot, to obok psa ulubione zwierzę domowe, traktowane nieraz jako kolejny członek rodziny. Nie wszyscy jednak lubią koty, uważając je za symbol fałszu lub zdrady. Podobną interpretację przedstawiają senniki w odniesieniu do snu o kocie. Warto jednak zwrócić bardziej dokładną uwagę na okoliczności, jakie towarzyszą snom o kocie, by móc prawidłowo zinterpretować taki sen. Ważne są okoliczności, jak i sam kolor sierści kota, zachowanie śniącego względem kota.
sennik onlineBiały kot

  • Ciekawe znaczenie ma sen o białym kocie, który w pewnym stopniu zaprzecza opinii o snach o kotach. Według niektórych senników sen o białym kocie jest zapowiedzią szczęścia w życiu, a także spokojnych, miłych chwil spędzanych w przyjemnej atmosferze.
  • Jeżeli śniący w swoim śnie głaszcze białego kota, to powinien mieć świadomość, że otoczenie, w którym się znajduje nie doceni jego starań, co sprawi przykrość śniącemu. Nie powinien on jednak zbyt długo martwić się tą sytuacją, gdyż z biegiem czasu ona ulegnie zmianie i przyniesie lepsze chwile.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: ~Karol
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 30.06
0
0

Sennik sprawdza się

użytkownik: ~Urszula
Dodano: 30.06
0
0

Bardzo fajna analiza snu

użytkownik: Danuta
Dodano: 28.11
0
0

Sprawdza się!

użytkownik: Veron
Dodano: 26.11
0
0

Ten sennik odmienił moje życie.


x