Inne nazwy snu:

Biały koń sennik, znaczenie snu o białym koniu

Koń to popularny motyw senny. Zwierzę cenione jest za swoją siłę i niezależność. Koń symbolizuje również siły witalne, energię, poczucie niezależności i wolności. Co zatem może oznaczać sen o białym koniu? Czy niesie on jakieś istotne wskazówki ważne dla śniącego? Czy może mu być pomocnym w podjęciu jakiejś decyzji, w sytuacji wymagającej konkretnego wyboru?
sennik onlineBiały koń

  • Sen o białym koniu jest zapowiedzią uporządkowania życia, zarówno w kwestiach finansowych, jak i duchowych, to dobry znak, mówi, ze plany związane z ustabilizowaniem tych kwestii powiodą się.
  • Biały koń jako motyw senny odnosi się również do finansów, tu zapowiada duże powodzenie, informuje również, że śniący zdobędzie duży szacunek wśród otoczenia, będzie osobą cenioną i poważaną. To bardzo dobry znak zwłaszcza dla osób prowadzących własne interesy. Sen o białym koniu odnosi się również do kwestii rodzinnych, w tym przypadku zapowiada ślub, przyjęcie weselne a także chrzciny. 
  • Jak widać, to bardzo dobry czas, który przynosi wiele radosnych chwil.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Andrew
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
1
0

Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać.

użytkownik: Robert
Dodano: 26.11
1
0

Bardzo ciekawa interpretacja snu.

użytkownik: ~polonus
Dodano: 17.06
1
0

Moja wędrówka w rodzinnej miejscowości. Z naprzeciwka orszak zaprzęgów białych koni, ludzi ubranych na biało, w cylindrach, wszystko białe. Nawet wozy czy też bryczki owinięte białymi szarfami.

użytkownik: ~Rh-
Dodano: 19.06
2
2

biały koń to śmierć i tylko ona...


x