sennik onlineAkwarium

Według sennika akwarium nawiązuje do naszej sytuacji finansowej oraz może być powiązane do ze sprawami zawodowymi. Sen o akwarium informuje nas również o wydarzeniach w naszym życiu osobistym. Kiedy widzimy je we śnie, będziemy mieć szczęście na wszystkich płaszczyznach- finansach, domu i biznesie. Pełne akwarium to dobrobyt, a puste zakłopotanie. Akwarium z rybkami oznacza poprawę sytuacji materialnej. Pływanie w akwarium wróży nam niepowodzenia finansowe. Rozbite akwarium jest zwiastunem straty. 

Znaczenie snu akwarium kiedy łowimy w nim ryby lub gady to sukces finansowy. Jeśli akwarium należy do nas, musimy znaleźć w swoim postępowaniu jakiś błąd, a dopiero kiedy go naprawimy, możemy ruszyć dalej i osiągnąć sukces. 

Ryby widziane we śnie zazwyczaj symbolizują coś dobrego np.: nowe znajomości. Kiedy widzimy w nim wiele ryb, czeka nas dobrobyt. Jeśli je jemy, czeka nas wygrana. Jedzone na surowo ryby są wróżbą nowych znajomości. Gdy pływają one w czystej wodzie, zrobimy na kimś dobre wrażenie, a kiedy w brudnej, czekają nas troski. Smażenie ryb to miłe spotkanie. Ich łowienie zwiastuje sukcesy. Mrożone ryby stanowią zapowiedź strat finansowych. Morskie ryby to symbol nowych możliwości. Ryby akwariowe oznaczają zbliżające się okazje, których nie możesz przegapić. Kupowanie ryb w sklepie może wróżyć podstęp ze strony niewiarygodnych ludzi. Kiedy połyka nas ryba, czekają nas zmartwienia. 

Woda w akwarium może symbolizować jakieś przesłanie. Woda pojawiająca się często w snach wskazuje na naszą uległość, niepokój i zamknięcie w sobie. Jeśli jest ona brudna, zachowujesz się wobec niektórych ludzi nieodpowiednio. Kiedy ją rozlewasz, często się kłócisz z innymi, musisz opanować tę skłonność.


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Carla
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
1

Ten sennik odmienił moje życie.

użytkownik: Patrycja
Dodano: 26.11
0
0

Ostatnio śniło mi się jak wyjmowałam z zamrażarki mrożone ryby.

użytkownik: ~MichałG
Dodano: 15.10
0
0

Co może znaczyć sen w którym widziałem akwarium ale takie na jaszczurkę?


x