Inne nazwy snu:

sen o akwarium, sen o rybach, znaczenie snu ryby

Widok akwarium we śnie jest odzwierciedleniem zbliżających się wydarzeń, zarówno tych, które przyniosą śniącemu optymistyczne skutki, jak i tych, które będą miały negatywne zakończenia. Akwarium we śnie to także wskazówka, jak należy postąpić w danej sytuacji.
sennik onlineAkwarium z wodą

  • Puste akwarium widziane we śnie sugeruje śniącemu, że powinien on zwolnić swoje obecne tempo życia, zatrzymać się, pozwolić organizmowi odpocząć, zrelaksować się. Odpoczynek, relaks jest równie ważny jak inne czynności, którymi zajmuje się śniący. Powinien mieć to na uwadze i dbać o swoje zdrowie. 
  • Sytuacja, w której śniący wymienia wodę w akwarium pokazuje, że jego postępowanie jest bezcelowe, jego życie toczy się dookoła, bez określonego sensu. Najwyższa więc pora, by spróbować zmienić tę sytuację, nadać życiu nowy, lepszy sens.
  • Widok pustego akwarium we śnie zapowiada trudności, kłopoty w realnym życiu, pełne wody z kolei to znak zbliżających się korzystnych sytuacji, także w kwestii finansowej. Rozbite akwarium to przestroga przed stratami.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Ula
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Zawsze słucham się senników.

użytkownik: ~Piotrek4332
Dodano: 15.10
0
0

Co może znaczyć sen, w którym widziałem takie akwarium ale całe było zrobione z czarnego szkła i było puste


x