Warning: Missing argument 1 for Pages::LoadOstatnioDodane(), called in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/user.inc.php on line 48 and defined in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/pages.class.php on line 418

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/pages.class.php on line 423
Wodnik sennik- znak zodiaku - charakterystyka, opis cech


20 styczeń - 18 luty
Szczegółowa charakterystyka Wodnika wskazuje na to, że osoby urodzone pod tym znakiem uwielbiają nowości. Nie lubią tego co już sprawdzone. Znak zodiaku Wodnik mówi o tych osobach, że są bardzo lubiane, ponieważ w stosunku do innych osób odnoszą się niezwykle przyjacielsko.

Cechy Wodnika
Jaki jest Wodnik? Wodnik bardzo nie lubi pewnych przyjętych schematów i reguł. Bardzo dużo myśli o przyszłości, nie lubi bowiem tkwić w tym co tu i teraz. Wodnik potrafi obiektywnie oceniać sytuację - bez zbędnych emocji. Jednak ta oryginalność Wodnika może często przerodzić się w zbyt dużą ekstrawagancję, która tylko może szkodzić. Co więcej, podkreślanie przez Wodnika swojej niezależności może też być przez inne osoby odbierane jako spory chłód emocjonalny.

Charakter Wodnika
Opis znaku Wodnika mówi o osobach, które urodziły się w tym czasie, że są dosyć cenieni przez innych ludzi. Lubią być oryginalny, mają swój czar oraz wdzięk. Czasami jednak brakuje im zdecydowania i pewności w działaniu oraz w podejmowaniu decyzji. Wodnik to osoba dociekliwa i zdarza się też, że bardzo krytyczna.

Mężczyzna Wodnik
Mężczyzna spod znaku Wodnika może być nieco zwariowany. To dobry kolega. W związkach raczej będzie unikać zawiązywania trwałych więzi. Mężczyzna Wodnik najczęściej jest optymistą. Lubi też marzyć i bujać w obłokach.

Kobieta Wodnik
Kobieta spod znaku Wodnika czasami częściej nadawać się będzie na kumpelkę, aniżeli na partnerkę życiową. Jest to osoba niezależna, która nie boi się wyzwań. Zdarza się, że bywa zmienna i nawet kapryśna. Kobieta Wodnik lubi tez być oryginalna i wyróżniać się z tłumu.

Wodnik jak go zdobyć?
Osoba spod znaku Wodnika ceni sobie przede wszystkim spokój, dlatego jeżeli jesteś gadułą to może Wodnika odstraszyć. Aby zdobyć Wodnika nie wystarczy atrakcyjny wygląd. Wodnika bowiem bardziej przyciągnie interesująca rozmowa na konkretne tematy. Na pewno nie możesz Wodników osaczać, bo to sprawia, że uciekają. Chcesz zdobyć Wodnika - bądź osoba z klasą, miłą i życzliwą. Zachowuj się taktownie. Wodnik bardzo często zwraca uwagę na osoby spokojne i niepozorne.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: ~Leniaa12
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 10.04
0
0

Fajna, prosta i prawdziwa charakterystyka Wodnika. Ja się zgadzam w 100% :)


x
-->