Warning: Missing argument 1 for Pages::LoadOstatnioDodane(), called in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/user.inc.php on line 48 and defined in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/pages.class.php on line 418

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/pages.class.php on line 423
Waga sennik- znak zodiaku - charakterystyka, opis cech


23 wrzesień - 22 październik
Szczegółowa charakterystyka Wagi mówi, że dla osób spod tego znaku niezwykle ważna jest harmonia w życiu oraz równowaga. Znak zodiaku Waga wskazuje na to, że Wagi bardzo nie lubią konfliktów i sytuacji konfliktowych unikają za wszelką cenę. Czasami mówi się o tym, ze Wagi potrafią świetnie grać na dwa fronty.

Cechy Wagi
Jaka jest Waga? Waga to osoba wyrafinowana i obdarzona niezwykle dobrym gustem. Niezwykle przyjazne usposobienie wag sprawia, że są to osoby bardzo lubiane w towarzystwie. Z drugiej jednak strony Wagi mają czasami spory problem z podejmowaniem ważnych decyzji. Nie chcą czasem brać odpowiedzialności za te decyzje.

Charakter Wagi
Opis znaku Wagi wskazuje na to, że jest to osoba, która nie lubi konfliktów. To człowiek towarzyski, bardzo sprawiedliwy. Waga jest też niezwykle pracowita, dlatego świetnie sprawdzi się jako dobry i solidny pracownik. Osoby spod znaku Wagi są miłe i bardzo towarzyskie, to dobrzy przyjaciele.

Mężczyzna Waga
Mężczyzna spod znaku Wagi to osoba bardzo zadbana i z klasą. Uwielbia uwodzić, jest szarmancki i miły. W życiu osobistym ma spore szczęście. Cieszy się też sporym powodzeniem u płci przeciwnej. Mężczyzna Waga bardzo dobrze przemyśli sprawę przed podjęciem konkretnej decyzji.

Kobieta Waga
Kobieta spod znaku Wagi to osoba bardzo wyrafinowana, niezwykle towarzyska. Często pojawia się na salonach, ponieważ bardzo to lubi i sprawia jej to sporą radość. Kobieta urodzona pod znakiem Wagi to często miłośniczka i znawczyni mody.

Waga jak ją zdobyć?
Osoby spod znaku Wagi bardzo lubią opiekować się innymi osobami, dlatego też z pewnością zainteresują się kimś, kim będą musieli się opiekować. Aby zdobyć Wagę warto taką osobę bardzo doceniać i często chwalić. Waga uwielbia oryginalność, zachwyca się osobami, które robią coś nietypowego. Osoby spod znaku Wagi uwielbiają również długie rozmowy - tak więc jest to doskonały sposób, aby Wadze zaimponować. Ważne jednak aby te rozmowy dotyczyły konkretnych spraw, nie zaś błahostek.

Dodaj komentarz do snu


x
-->