Warning: Missing argument 1 for Pages::LoadOstatnioDodane(), called in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/user.inc.php on line 48 and defined in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/pages.class.php on line 418

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/pages.class.php on line 423
Strzelec sennik- znak zodiaku - charakterystyka, opis cech


22 listopad - 21 grudzień
Szczegółowa charakterystyka Strzelca mówi o osobach urodzonych w tym terminie, że bardzo kochają wolność. Nie lubią natomiast nudy i rutyny. Znak zodiaku Strzelec wskazuje wyraźnie, że osoby spod tego znaku uwielbiają zdobywać nowe doświadczenia, ponieważ to bardzo pomaga im w poszerzaniu wiedzy i horyzontów. Strzelce mają bezpośrednie podejście do życia.

Cechy Strzelca
Jaki jest Strzelec? Strzelec to osoba, która w każdej sytuacji potrafi się świetnie zmotywować do działania. Lub snuć plany bardzo odległe. Zarażają inne osoby swoim entuzjazmem, przez co mają szerokie grono znajomych.

Charakter Skorpiona
Opis znaku Strzelca zwraca uwagę na to, że osoby spod tego znaku są bardzo dociekliwe. Lubią pochwały, jednak też zawsze starają się na nie zapracować. Strzelec może być niezwykle szybki w działaniu i dynamiczny. Osoba spod znaku Strzelca bardzo często uwielbia muzykę. w życiu codziennym ceni sobie wolność i swobodę.

Mężczyzna Strzelec
Mężczyzna spod znaku Strzelca to osoba, która bardzo ceni sobie wolność w wielu sferach życia. Potrafi mocno bronić swoich poglądów. Strzelec jest bardzo energiczny i bezpośredni, otwarty na ludzi przez co posiada wielu znajomych. Ma bardzo duże poczucie humoru.

Kobieta Strzelec
Kobieta spod znaku Strzelca będzie świetną przyjaciółką i kumpelką. Jest szczera, a w wyrażaniu swoich opinii i poglądów bywa bezpośrednia. To osoba dosyć energiczna. Bardzo nie lubi kłamstwa i za ewentualne oszustwa szybko skreśla ludzi. Kobieta Strzelec lubi niewinny flirt.

Strzelec jak go zdobyć?
Strzelec uwielbia osoby wesołe i energiczne. Jeżeli więc chcesz go zdobyć, to nie powinno być Ci obce pozytywne nastawienie do świata. Strzelec bardzo często zwraca uwagę na osoby, które są jego absolutnym przeciwieństwem. Aby przyciągnąć uwagę Strzelca, warto śmiać się z jego dowcipów i podzielać jego poczucie humoru. Strzelec czasami wdaje się w platoniczne romanse. Nie wdaje się natomiast w krótkotrwałe na przykład wakacyjne romanse.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: ~nicola85
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 25.05
0
0

Najlepsze osoby.. W końcu ja jestem jedną z nich :D Pozdrawiam!


x
-->