Warning: Missing argument 1 for Pages::LoadOstatnioDodane(), called in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/user.inc.php on line 48 and defined in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/pages.class.php on line 418

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/pages.class.php on line 423
Skorpion sennik- znak zodiaku - charakterystyka, opis cech


23 październik - 21 listopad
Szczegółowa charakterystyka Skorpiona mówi, że osoba urodzona w tym czasie jest zawsze zdeterminowana do działania. Angażuje się w każde rozpoczęte przez siebie zadanie. Znak zodiaku Skorpion oznacza, że te osoby są bardzo wytrzymałe i starają się nigdy nie poddawać. Mają też niezwykle silną psychikę.

Cechy Skorpiona
Jaki jest Skorpion? Skorpion to osoba, która doskonale odnajduje się w kwestiach, których inne osoby unikają. Skorpion będzie bardzo wnikliwy i nieustępliwy w swoich przekonaniach. Osoby spod tego znaku również bardzo rzadko poddają się. Skorpion przez długi czas będzie pamiętać wszelkie urazy. Nawet kiedy druga strona już dawno o nich zapomni.

Charakter Skorpiona
Opis znaku Skorpiona wskazuje na to, że osoby spod tego znaku lubią walczyć, zawsze dzielnie bronią swoich racji. Mają spore poczucie humoru, które jednak często bywa dosyć ironiczne, przez co może nie podobać się innym ludziom. Skorpion wszystkie rozpoczęte sprawy załatwia zawsze do końca.

Mężczyzna Skorpion
Mężczyzna spod znaku Skorpiona to osoba często bardzo tajemnicza, ciężko jest odgadnąć jego intencje. I czasami też zdaje się, że przed nim nic się nie ukryje. Mężczyzna Skorpion ma bardzo wojowniczy charakter. Jest osoba inteligentną o otwartym umyśle.

Kobieta Skorpion
Kobieta spod znaku Skorpiona jest bardzo namiętna, potrafi świetnie uwodzić. Można powiedzieć nawet, że jest typ swego rodzaju modliszki. Jest bardzo przedsiębiorcza i cechuje ją wręcz niespożyta energia życiowa. Kobieta Skorpion bywa jednak czasami mściwa albo bardzo bezlitosna.

Skorpion jak go zdobyć?
Zdobycie Skorpiona to niezwykle trudna sztuka. Z reguły bowiem to Skorpiony polują. Jednak na pewno u Skorpiona nie będzie mieć szans osoba, która nadmiernie wyraża swoje uczucia. W zdobywaniu osoby spod znaku Skorpiona największe szanse mają osoby, które doskonale zdają sobie sprawę ze swojej zmysłowości oraz mają świadomość swojej atrakcyjności. Masz u Skorpiona też spore szanse jeżeli jesteś osobą nieco tajemniczą, momentami niedostępną. Skorpiony doceniają również intelekt i własne zdanie na wiele kwestii.

Dodaj komentarz do snu


x
-->