Warning: Missing argument 1 for Pages::LoadOstatnioDodane(), called in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/user.inc.php on line 48 and defined in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/pages.class.php on line 418

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/pages.class.php on line 423
Rak sennik- znak zodiaku - charakterystyka, opis cech


22 czerwiec - 22 lipiec
Szczegółowa charakterystyka Raka mówi o osobie, która urodziła się w tym czasie, że jest bardzo wrażliwa. Czasami ta wysoka wrażliwość może być przez inne osoby odbierana jako bojaźliwość. Znak zodiaku Rak charakteryzuje te osoby jako nieco nieśmiałe. Rak może czasami zachowywać się tak, jakby niemalże cały świat był dla niego sporym zagrożeniem.

Cechy Raka
Jaki jest Rak? Rak to osoba o bardzo bogatej wyobraźni. Ich instynkt doskonale prowadzi je do obranego wcześniej celu. Osoby spod znaku Raka mają bardzo dużą zdolność do przeżywania głębokich uczuć. Czasami jednak Rak będzie dosyć nieśmiały, a nawet bardzo lękliwy. Osoby te są również podatne na zmienne nastroje. Zdarza się, że bywają mocno kapryśne.

Charakter Raka
Opis znaku Raka wskazuje na to, że jest to osoba bardzo sympatyczna i życzliwa dla innych. Rak bardzo ceni sobie rodzinę, kocha dom i spokój jaki w nim panuje. Często jest to osoba, która bardzo oddaje się marzeniom. W miłości najczęściej wymaga sporej inicjatywy z drugiej strony. Osoby spod znaku Raka szybko ulegają wzruszeniom, bywają nawet mocno nieśmiałe.

Mężczyzna Rak
Mężczyzna spod znaku Raka to osoba bardzo opiekuńcza - zwłaszcza dla swojej partnerki. Jest uczuciowym romantykiem, zawsze wiernie oddanym swojej drugiej połówce. Rak bardzo ceni sobie spokój, zwłaszcza w zaciszu domowego ogniska.

Kobieta Rak
Kobieta spod znaku Raka to duża romantyczka. Jest bardzo delikatna oraz czuła. Przez swoją wrażliwość i niekiedy naiwność, łatwo popada ofiarą złudzeń. Bywa, że kobieta Rak to taka kobieta-dziecko. W codziennym życiu jest łagodna i cierpliwa.

Rak jak go zdobyć?
Osoby spod znaku Raka są dosyć nieufne i ostrożne, bardzo często unikają też zaangażowania. Niezwykle trudno jest więc je zdobyć. Jeżeli chcesz więc zdobyć Raka musisz być cierpliwym w działaniu. Będzie to bowiem od Ciebie wymagać wielu działań. Aby zdobyć Raka musisz mu często przypominać o tym, że jesteś blisko niego. Rak bardzo lubi słuchać komplementów na swój temat, tak więc niezwykle chętnie ich wysłucha. Żeby zdobyć osobę spod znaku Raka, musisz okazać jej duże zainteresowanie.

Dodaj komentarz do snu


x
-->