Warning: Missing argument 1 for Pages::LoadOstatnioDodane(), called in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/user.inc.php on line 48 and defined in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/pages.class.php on line 418

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/pages.class.php on line 423
Panna sennik- znak zodiaku - charakterystyka, opis cech


23 sierpień - 22 wrzesień
Szczegółowa charakterystyka Panny wskazuje na to, że jest to osoba, która potrafi świetnie oddzielać rzeczy ważne od tego co nie ma większego znaczenia. Znak zodiaku Panna charakteryzuje osoby urodzone w tym czasie jako te, które bardzo dbają o swoje zdrowie, jak również o ciało.

Cechy Panny
Jaka jest Panna? Panna to osoba, która będzie zawsze działać po to aby osiągać wymierne korzyści. Jest to osoba bardzo uważna oraz wnikliwa. Potrafi do wielu spraw podchodzić niezwykle krytycznie. Jednak ten krytycyzm czasem przeradza się aż w nadmierną drobiazgowość. Może też przerodzić się wręcz w nietolerancję wobec odmiennych poglądów i upodobań.

Charakter Panny
Opis znaku Panny wyraźnie wskazuje na to, że jest to osoba bardzo cierpliwa, obowiązkowa, pilna i systematyczna. Panna będzie cenić sobie życie rodzinne. Bardzo zależy jej na spokoju oraz ułożonym trybie życia. Osoby spod znaku Panny to też często ludzie o niezwykle dużej wrażliwości.

Mężczyzna Panna
Mężczyzna spod znaku Panny to perfekcjonista. Bardzo często bywa pedantyczny, ceni sobie elegancję. Mężczyzna Panna to często naukowiec albo precyzyjny rzemieślnik - jest bowiem bardzo uzdolniony praktycznie. Ma spore ambicje zawodowe. Jest bardzo opanowany i bywa przewidywalny.

Kobieta Panna
Kobieta spod znaku Panny podejmuje się często odpowiedzialnych zawodów takich jak na przykład nauczycielka lub pielęgniarka. Jest to osoba bardzo odpowiedzialna i ambitna. Myśli praktycznie. Jest to kobieta zdecydowanie godna zaufania. Bardzo chętnie udziela pomocy.

Panna jak zdobyć?
Osoby spod znaku Panny są dosyć spokojne i poukładane. Niezwykle trudno jest do takich osób dotrzeć - wymaga to sporo czasu. Osoba spod znaku Panny wybierać będzie raczej te rozsądne i również spokojne osoby. Jeżeli więc jesteś nazbyt energicznym i żywiołowym człowiekiem to u Panny nie masz większych szans. Aby zdobyć osobę spod znaku Panny musisz pokazać jej, że jesteś człowiekiem rozsądnym i poukładanym. Panna będzie też zainteresowana osobami stałymi w swoich uczuciach.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: ~Daniel06
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 25.05
0
0

Spokojne i ambitne osoby z tego znaku zodiaku.. Zawsze z nimi się dobrze współpracuje!


x
-->