Warning: Missing argument 1 for Pages::LoadOstatnioDodane(), called in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/user.inc.php on line 48 and defined in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/pages.class.php on line 418

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/pages.class.php on line 423
Koziorożec sennik- znak zodiaku - charakterystyka, opis cech


22 grudzień - 19 styczeń
Szczegółowa charakterystyka Koziorożca wskazuje na to, że osoby spod tego znaku lubią wyznaczać sobie ambitne cele i je realizować. Znak zodiaku Koziorożec mówi o tych osobach, że dla nich prawdziwy sens życia to możliwość ciągłego działania i podejmowania wyzwań. Bez tego życie jest nudne i bezcelowe.

Cechy Koziorożca
Jaki jest Koziorożec? Koziorożec to człowiek, który potrafi przyjąć na siebie sporą odpowiedzialność, niejednokrotnie znacznie większą aniżeli wymaga tego sytuacja. To osoba dojrzała, która myśli zdroworozsądkowo. Koziorożec jednak może łatwo poddać się presji odnoszenia spektakularnych sukcesów. To z kolei może przysłonić mu małe radości codziennego dnia.

Charakter Koziorożca
Opis znaku Koziorożca wskazuje, że to osoba bardzo sumienna i stała w uczuciach. Jest to człowiek konsekwentny w działaniu, bardzo opanowany i potrafiący obiektywnie ocenić sytuację. Koziorożec bywa też czasami nieco skryty, może być nieufny. Na Koziorożca można liczyć w każdej sytuacji.

Mężczyzna Koziorożec
Mężczyzna spod znaku Koziorożca bywa nieco chłodny, nie poddaje się łatwo jakimkolwiek wzruszeniom. Jest to człowiek zdecydowanie godny zaufania. W każdej dziedzinie stara się być profesjonalistą i perfekcjonistą. Koziorożec będzie też bardzo cenić sobie spokojne domowe życie z najbliższymi.

Kobieta Koziorożec
Kobieta spod znaku Koziorożca to niejednokrotnie kobieta sukcesu. Jest profesjonalistką, która potrafi wiele spraw analizować na chłodno, bez żadnych uczuć. Bywa bardzo surowa. Jest niezwykle odważna i ambitna. Nie boi się podejmować zadań, które wymagają dużego zaangażowania. Bardzo zależy jej na stałej aktywności zawodowej.

Koziorożec jak go zdobyć?
Osoby spod znaku Koziorożca są raczej oschłe jeśli chodzi o okazywanie uczuć. Daleko im do romantyków. Cenią sobie raczej praktyczne podejście do życia. Koziorożec zainteresuje się raczej osobą, która chętnie podda się jego charakterowi. Na pewno zniechęca Koziorożca nadmierne wyrażanie uczuć lub ekspresja. Jeżeli chcesz zdobyć Koziorożca powinieneś być osobą elegancką. Koziorożec może też zainteresować się osobą z natury chłodną, która nie będzie chciała na każdym kroku okazywać uczuć.


Dodaj komentarz do snu


x
-->