Warning: Missing argument 1 for Pages::LoadOstatnioDodane(), called in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/user.inc.php on line 48 and defined in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/pages.class.php on line 418

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/pages.class.php on line 423
Byk sennik- znak zodiaku - charakterystyka, opis cech


20 kwiecień - 20 maj
Szczegółowa charakterystyka Byka wskazuje na to, że jest to osoba, która rzeczywistość odbiera każdym zmysłem, bo tylko wtedy czuje, że żyje. Znak zodiaku Byk oznacza, że osoby te są konsekwentne w działaniu oraz w swoich poglądach. Byki lubią też posiadać rzeczy materialne, które gwarantują im komfortowe życie.

Cechy Byka
Jaki jest Byk? Byk to osoba spontaniczna, która ma ogromną siłę przebicia - dlatego jest bardzo lubiany w szerokim gronie i zwraca na siebie uwagę w tłumie. Byk jest osobą upartą i bardzo zdecydowaną - wszystkie decyzje podejmuje sprawnie, szybko i bez większego wahania. Myślenie Byka jest konkretne i rzeczowe. Osoby spod tego znaku są też bardzo trwałe w uczuciach. Czasami jednak osoby spod znaku Byka mają tendencje do jednostronnego myślenia. Przez to nie do końca mogą dobrze oceniać pewne sytuacje.

Charakter Byka
Byk to osoba zawsze wiedząca czego chce od życia, zdecydowana i stanowcza. Byki są w życiu bardzo aktywne i zawsze chętnie podejmują wiele inicjatyw. Cenią sobie dobra materialne, na które jednak potrafią sobie same zapracować. Opis znaku Byka wyraźnie wskazuje, że będzie to zawsze bardzo dobry pracownik.

Mężczyzna Byk
Mężczyzna spod znaku Byka to bardzo często człowiek interesu, biznesmen. Potrafi zapewnić swojej rodzinie stabilizację materialną. Mężczyzna Byk bardzo ceni sobie ciepło domowego ogniska, harmonię w gronie rodzinnym. Często mężczyźni spod znaku Byka posiadają ciekawe zdolności artystyczne.

Kobieta Byk
Kobieta spod znaku Byka jest bardzo zmysłowe, to często estetka. Jest też bardzo kobieca. W domu kobieta Byk będzie dbać o domowe ognisko. Jest ogólnie bardzo pogodnie nastawiona do codziennego życia.

Byk jak go zdobyć?
Byk doskonale odnajduje się w klasycznym flircie - jest to więc jeden z najlepszych sposobów na to, aby zdobyć osobę spod tego znaku. Doskonałym pomysłem, aby zaimponować Bykowi jest dobra kolacja, zgodnie z zasadą "przez żołądek do serca". Osoba spod znaku Byka lubi też słuchać zapewnień, że jest wyjątkowa. Zdobywając Byka należy postawić przede wszystkim na naturalność oraz pełną szczerość.

Dodaj komentarz do snu


x
-->