Warning: Missing argument 1 for Pages::LoadOstatnioDodane(), called in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/user.inc.php on line 48 and defined in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/pages.class.php on line 418

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/daiwtnrdpv/domains/moj-sen.com/public_html/includes/pages.class.php on line 423
Baran sennik- znak zodiaku - charakterystyka, opis cech


21 marzec - 19 kwiecień
Szczegółowa charakterystyka Barana wskazuje na to, że osoby spod tego znaku lubią być pierwsze, lubią dominować. To ludzie bardzo bezpośredni. Znak zodiaku Baran oznacza, że osoby urodzone w tym czasie będą szczere. Działają szybko, tu i teraz. Nie snują długoterminowych planów na przyszłość. Bardzo często kierują się w podejmowaniu decyzji pierwszym impulsem.

Cechy Barana
Jaki jest Baran? Baran jest bardzo spontaniczny, ma też ogromną siłę przebicia. Baran jest spontaniczny oraz bezpośredni. To osoba otwarta na nowe wyzwania i zadania. Nawet tych największych niepowodzeń, nie przeżywa zbyt długo. Czasami osoby spod znaku Barana bywają dosyć agresywne, co może wynikać nieco z ich niecierpliwości. Z kolei ich bezpośredniość w kontaktach z innymi ludźmi może czasami ranić.

Charakter Barana
Opis znaku Barana wskazuje na to, że osoby te są bardzo energiczne, niezależnie od swojego wieku wręcz emanują młodością. To bardzo często indywidualiści, ale też niezwykle odważni. To osoby, które są bardzo oddane swoim przyjaciołom. Bywają gadułami.

Mężczyzna Baran
Mężczyzna urodzony pod znakiem Barana to osoba, która bardzo lubi rządzić. Zawsze chce dominować oraz narzucać innym osobom swoje zdanie. Jest zdecydowanym typem wojownika, który lubi podejmować nawet najtrudniejsze wyzwania. To wręcz urodzony przywódca.

Kobieta Baran
Kobieta spod znaku Barana jest bardzo waleczne, nie poddaje się łatwo. Lubi przejmować inicjatywę w związkach partnerskich. Jest wyzwolona, ceni sobie niezależność. Nigdy nie uzależnia swojej samooceny od mężczyzn.

Baran jak go zdobyć?
Jak zdobyć osobę spod znaku Barana? Przede wszystkim warto być w pełni naturalnym. Barany cenią sobie właśnie naturalność i szczerość. Nie tolerują osób, które zmieniają się tylko dlatego, żeby im się przypodobać. Barany to urodzeni zdobywcy - zarówno kobiety, jak i mężczyzny. W zdobywaniu Barana ważne jest więc danie mu do zrozumienia swojego zainteresowania, a on jest w stanie dalej przejąć pełną inicjatywę. Osoba spod znaku Barana szybko nudzie się, jeżeli zdobywanie drugiej osoby jest bardzo łatwe i szybkie.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: ~JOANNA
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 6.06
0
0

Trzęsienie ziemi


x
-->