sennik onlineZmarły

Dla człowieka zdrowego sen o zmarłym oznacza, że nie powinien on się teraz wdawać w poważne rozmowy. Dla kogoś chorego jednak jest to zły znak, ponieważ grozi mu śmierć. Nie należy jednak popadać w panikę, bo stan zdrowia może się zmieniać z różnych powodów. Kiedy widzimy zmarłego leżącego w trumnie oznacza on koniec naszych kłopotów, więc jest dobrym znakiem. Według sennika zmarły wstający z trumny zwiastuje spory. Jeśli widzisz jak wykopywane są zwłoki, strzeż się wielkiego niebezpieczeństwa. Obcowanie we śnie ze zmarłymi to znak zwycięstwa. Rozmawianie z nimi przestrzega Cię abyś dotrzymywał danych komuś obietnic. Jeżeli we śnie to Ty umierasz, będziesz żyć długo i szczęśliwie, więc nie masz się czym martwić. 

Sen, w którym osoba zmarła żegna się z nami jest wróżbą zakończenia starych spraw i nowego początku. Kiedy próbuje nam ona coś przekazać, powinniśmy jej wysłuchać, bo może być to dla nas cenna wskazówka. Wiele zmarłych naraz pojawiających się we śnie to nadejście powodzenia w sprawach sercowych. 

Gdy śni Ci się zmarły, którego nie znałeś, nie akceptujesz swojego wyglądu albo czujesz się nieakceptowany przez najbliższe otoczenie. Zastanów się czy masz ku temu powody, może tylko niepotrzebnie stwarzasz sobie problemy. 

Znaczenie snu zmarły, kiedy jesz z nim posiłek to zajście wysoko w życiu. Jeżeli całujesz osobę zmarłą, czeka Cię długie życie w szczęściu. Żywi zmarli to nieporozumienia i kłótnie w rodzinie.


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Arek
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 1.07
0
0

Opisy snów dokładne

użytkownik: Gabriel
Dodano: 28.11
0
0

Ciekawe te senniki.

użytkownik: lovels
Dodano: 26.11
0
0

Miałam taki sen.

użytkownik: ~Els
Dodano: 12.07
0
0

Sen o tściu, ktory po šmierci jest nadal w swoim mieszkaniu


x