sennik onlineZdrada chłopaka

Jeśli śni nam się zdrada chłopka najczęściej symbolizuje ona nasze lęki, niechciane myśli oraz obawy związane ze związkiem. Według sennika zdrada chłopaka z koleżanką czy kolegą to symbol fantazji, które będą nabierały realnych kształtów. Kiedy chłopak nas zdradza, nadejdą teraz lepsze czasy i będziemy się mogli nimi w pełni cieszyć. Zakończą się zmartwienia i smutki. Zdrada chłopaka z nieznajomą oznacza duże problemy, które są wynikiem naszych pochopnych i nie przemyślanych do końca decyzji. Znaczenie snu zdrada chłopaka dla młodej dziewczyny to symbol jej braku akceptacji dla samej siebie, trach przed utratą związku, ale też odpowiedzialnością posiadania obok siebie drugiej osoby i troski o nią. 

Sen o zdradzie chłopaka może także obrazować Twój strach, który często Cię paraliżuje. Nie możesz na to pozwolić. To najlepszy czas, by uwierzyć w swoje siły i nie żałować podjętych decyzji, bo będą one słuszne i nie sprawią Ci żadnego zawodu. 

Jeśli chłopak zdradza Cię z byłą dziewczyną nie musisz się obawiać jego uczuć, ponieważ jest on Ci wierny na jawie. Kiedy jednak Ty go zdradzasz ze swoim byłym chłopakiem, tęsknimy podświadomie za związkiem, który już przeminął i być może go nie docenialiśmy. Co więcej może to oznaczać, że brakuje nam czegoś w obecnym partnerze lub zaniedbuje on naszą relację. Lekarstwem na wiele problemów jest w tym wypadku szczera rozmowa z nim.


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Urraca
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Ten sennik zmienił zupełnie mój światopogląd.

użytkownik: Olek
Dodano: 28.11
0
0

Bardzo ciekawa interpretacja snu.

użytkownik: Gabriel
Dodano: 26.11
0
0

Sprawdza się!


x