sennik onlineWypadające zęby

Według sennika wypadające zęby oznaczają nadejście jakiejś straty. Musisz teraz zachować wielka ostrożność, ponieważ może Ci zostać odebrane coś bardzo ważnego. Znaczenie snu wypadające zęby jest również związane z tym, które zęby nam wypadają. Wypadanie kłów oznacza, że stracisz kogoś z młodych domowników. Poza tym może to być symbolem wymiany jakiegoś domowego sprzętu albo ogólnie niespodziewany remont, ponieważ coś się zepsuje i nie będzie możliwości tego naprawić. Kiedy wypadają Ci kły, stracisz kogoś bliskiego w średnim wieku. Może to być jednak również symbol zgubienia rzeczy, która jednak nie była dla Ciebie bardzo wartościowa czy też nie powiedzie się Twój plan. Sen o wypadających zębach trzonowych to wróżba straty bliskiej osoby, która jednak była już w poważnym wieku. Będzie Ci trudno pogodzić się z jej odejściem, ale zrozumiesz, że taka jest niestety kolej rzeczy. 

Sen o wypadających zębach może być także zwiastunem nieszczęścia. Co więcej wypadające zęby naraz i rosnące na ich miejsce nowe to zapowiedź zmian. Wreszcie pojawi się w Twoim życiu nadzieja, a jeśli poszukujesz pracy oznacza to znalezienie odpowiedniej posady. 

Stracenie zęba we śnie stanowi także znak dla Ciebie i Twoich bliskich, że warto wykonywać profilaktyczne badania aby móc uchronić się przed poważnymi chorobami. 

Utrata zębów we śnie wiąże się także z opadnięciem z sił, energii i brakiem witalności. Być może nadszedł dla Ciebie cięższy okres w życiu, nie czujesz się na siłach, by wykonywać swoje obowiązki. Zęby wypadające razem z krwią symbolizują wielkie nieszczęście. Kiedy wypadają nam zęby mleczne i na ich miejsce rosną stałe jest to symbol psychicznej przemiany śpiącego. Być może w końcu jesteśmy też gotowi do podjęcia jakiejś ważnej decyzji. 

Wyrywanie zębów we śnie stanowi natomiast konieczność uporządkowania swoich spraw i relacji z innymi ludźmi. Niektóre z nich trzeba usunąć z życia, nawet jeśli oznacza to ból i obawy. Osoba, która we śnie nam wyrywa ząb może być naszym wrogiem, więc należy uważać na nią w życiu. Kiedy dentysta wykonuje nam zabieg na zębach, jakiś znajomy lub ktoś z rodziny wesprze nas w trudnej sytuacji.


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Megan
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Wszystko jest dokładnie jak w moim śnie.

użytkownik: Tamara
Dodano: 26.11
0
0

Śniło mi się.


x