Inne nazwy snu:

sen o wszach we włosach, wszy znaczenie, wszy na głowie

Wszy na ogół nie kojarzą się pozytywnie i są naszym źródłem odrazy, paniki, skrępowania oraz wstydu. Jako motyw pojawiający się w marzeniach sennych symbolizują niezadowolenie, bezsilność, irytacje, strach, nękające nas wyrzuty sumienia oraz poczucie winy. Być może masz w życiu jakąś osobę, sytuację albo relację, od której pragniesz się odciąć. Jaki sens ma więc sen o wszach we włosach?
sennik onlineWszy we włosach

Szczegółowe znaczenie snu:

 

 

  • Co do zasady marzenia senne o wszach we włosach wykazują się różnymi znaczeniami, które często są bardzo rozbieżne.
  • Ogólnie wszy we włosach są zapowiedzią choroby, a kto zostanie nią dotknięty jest uzależnione od tego, kto je ma. Dostrzegać je u siebie oznacza, że dotknie to Ciebie, a u kogoś innego - sprawa dotyczyć będzie kogoś z Twojej rodziny, znajomych lub przyjaciół.
  • Sen o wszach, których jest wiele w Twoich włosach, zapowiada, że powiększeniu ulegnie Twój majątek.
  • Ogólnie sen, w którym widzisz wszy w cudzych lub własnych włosach, ma pozytywne znaczenie, ponieważ zapowiada dobry okres w Twoim życiu, podczas którego będziesz cieszyć się powodzeniem oraz szczęściem. Te czynniki przyczynią się do powodzenia Twoich przedsięwzięć.
  • Interpretacja snu o niewielkiej liczbie wszy we włosach przekazuje, że na Twojej drodze do osiągnięcia celu pojawią się różne komplikacje, które w rezultacie nieco zmienią Twoje plany.
  • Obcinanie włosów z powodu uporczywych wszy to ostrzeżenie, że nie możesz dać się sprowokować.

 


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Patrycja
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 2.07
0
0

Oby więcej tak dobrych senników

użytkownik: Iza
Dodano: 28.11
0
0

Dobrze czasem poczytać sobie sennik.

użytkownik: Gustaw
Dodano: 26.11
0
0

Sprawdza się!


x