sennik onlineWąż

Sen o wężach jest symbolem mocy, transformacji czy też przemiany. Jest on także prasymbolem seksualnym, więc może oznaczać nasze pragnienia, żądze. Jeśli we śnie widzisz węża, uważaj na podstępność oraz złośliwość kobiet. Gdy wąż Cię atakuje, Twoi nowi znajomi nie są godni zaufania i nie powinieneś obdarzać ich przyjaźnią. Ukąszenie węża we śnie stanowi symbol kłopotów za sprawą kobiety, która jest chytra i przebiegła. Według sennika węże wijące się to ostrzeżenie przed uleganiem pokusom. Jeśli słyszysz we śnie syk węża, gdzieś obok Ciebie czai się niebezpieczeństwo, musisz uważać. Znaczenie snu o wężach kiedy się ich boisz to skrywane emocje i pragnienia, powinieneś lepiej postarać się poznać samego siebie. 

Nadepnięcie na węża to starania, które przyniosą odwrotny skutek niż się tego spodziewaliśmy. Chodzenie we śnie po wężach stanowi symbol zdrady bliskiej Ci osoby, która będzie próbowała zabrać Ci partnera. Węże zrzucające skórę oznaczają, że musisz się uporać ze swoją przeszłością. 

Kiedy złapiesz węża we śnie, musisz strzec się niemoralnych rozrywek. Jego zabicie zaś zwiastuje szczęście w miłości i dobrą passę w interesach. 

Jeśli przyśni Ci się wąż z wieloma głowami, przez własną głupotę możesz narazić się na przykrości. Zwykły wąż to zapowiedź choroby lub nieprzyjaciela. Należy go obserwować, bo tak jak zachowuje się we śnie wąż, tak też może ktoś z nami postąpić. Jego ukąszenie w dane miejsce może być zaś wskazówką tego jak nas choroba dotknie. 

Znaczenie snu węże różni się także w przypadku ich konkretnego gatunku. Kobry i żmije oznaczają pieniądze, a także bogate żony. Zaskroniec jest przestrogą przed przyjacielem, który Cię zrani. Gdy na niego nadepniesz, pokonasz rywala, a martwy oznacza nieprzyjemne plotki. Węże wodne zwiastują choroby związane z wilgocią lub niebezpieczeństwo w wodzie. Wąż dusiciel, który oplata nasze ciało to symbol, że nie wszystkim można zaufać. W rzeczywistości ludzie Ci zazdroszczą i czekają na Twoje potknięcie. Nie informuj wszystkich o swoich planach oraz przygotuj się też na krytykę. 

Kiedy we śnie węże się wykluwają z jaj, oznacza to, że nie możesz przegapić nowych okazji czy bać się podejmowania decyzji. 

Gdy węże widzimy w swoim domu, symbolizuje on kłótnie z domownikami. 

Czarny wąż to symbol strachu przed konfrontacją z problemami. Jasnobrązowy lub miedziany stanowi obawy przed nie osiągnięciem życiowych celów. Z ich powodu możesz krzywdzić też ludzi w swoim otoczeniu. Ciemnobrązowy wąż wróży starty, które negatywnie wpłyną na Twoje życie. Biały wąż zwiastuje czyjeś złe intencje, które doprowadzą do Twojego nieszczęścia. 

Spalenie węża we śnie oznacza, że ogarnie Cię determinacja w dążeniu do celu. Dostaniesz zastrzyk nowej energii. 

Sen o wężu w łóżku ma charakter seksualny. Oznacza on bowiem zagrożenie życia intymnego lub nie panowanie nad nim. Zjadanie węża we śnie jest symbolem poszukiwania erotycznego spełnienia, być może w Twoim życiu brakuje namiętności czy zmysłowości. 

Wijący się wąż jest ostrzeżeniem przed rozrzutnością i kłopotami finansowymi.


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: ~Pawel-Vincent
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 26.04
0
0

jakas osoba trzymala zielona jadowita zmije za moja glowa,ktora atakowala mnie ale nie ugryzla.

użytkownik: Wrc^_
Dodano: 9.01
0
0

Trój głowy wąż w moim śnie dał mi dużo do myślenia. Polecam ten sennik.

użytkownik: Vincent
Dodano: 28.11
0
0

Sprawdza się!

użytkownik: Bogdan
Dodano: 26.11
0
0

Bardzo fajny sennik. Gorąco polecam. Sprawdza się!

użytkownik: ~Goya
Dodano: 16.08
0
0

W sali siedzi ok 10 osób, pod ścianą leży wielki wąż, gruby, pytam ich co się dzieje, wąż pożera dziecko odpowiadają spokojnie. Dopiero zauważam dwie malutkie rączki z paszczy węża i zduszony pisk dziecka. Zamieram z przerażenia. Próbuję coś zrobić a oni mi to utrudniają! Bo mógł zjeść kogoś z nich. Nagle zauważam, że nie ma półrocznego Olusia mojego wnuka. Wpadam w panikę, wale kijem w tego węża i słyszę, kobieto spokojnie, nic nie rób bo jak się wąż wscieknie to zmiazdzy dziecko. Łzy zasłaniają mi oczy i budzę się.

użytkownik: ~niko
Dodano: 11.09
0
0

Na jakimś poddaszu miałem znaleźć węża , ktoś tak jakby wzywał pomocy , zauważyłem że koc na łóżku się poruszył , miałem jakiś kij w ręku i dotknąłem koca , znalazłem w łóżku pod kocem ,,, były dwa , wypełzały w dół do jakiegoś korytarza pod łóżkiem wzdłuż belki .... pamiętam tylko te dwa wypełzające węże ale żadnych osób lub znajomego miejsca ...

użytkownik: ~Danka
Dodano: 23.08
0
0

Ucieczka przd wezem

użytkownik: ~Julia
Dodano: 21.08
0
0

Śniło mi się,że siedziałam na podwórku (mieszkam na wsi) niedaleko sterty kamieni przy których robił coś mój ojciec. W pewnym momencie z kamieni wypełznęła zielona kobra,syczała wściekle,i rzuciła się na mnie próbując mnie ukąsić,jednak ja próbowałam ją złapać,aż w końcu udało mi się ją złapać,i zaczęłam ją dusić,po tym się obudziłam. Wie ktoś co może to oznaczać?


x