sennik onlineUrodzić dziecko

Według sennika urodzenie dziecka symbolizuje narodzenie się nowego pomysłu albo powstanie projektu. Sen o urodzeniu dziecka to także nowy początek czegoś, świeże spojrzenie na jakąś sprawę czy też ważne wydarzenie w życiu, które może je całkowicie odmienić. Znaczenie snu urodzić dziecko to również wróżba nadejścia w Twoim życiu ważnej próby. Będziesz musiała poradzić sobie z trudnościami w życiu, jednak przyniosą one wewnętrzny spokój i w Twoim życiu zapanuje harmonia i spełnienie. Urodzenie dziecka wiąże się jednak również z początkiem nowych problemów oraz strachem, tak samo jak poród w życiu kobiety. Znaczenie snu zależy jednak od tego jak wygląda Twój poród. 

Sen o porodzie przedwczesnym oznacza obawy dotyczące nie wykonania na czas jakiegoś zadania, przez co może ono być niekompletne i nie zapewni Ci ono upragnionych rezultatów. Być może czujesz się również niegotowa lub niepewna w jakiejś kwestii i najlepszym wyjściem byłoby zaczekanie na odpowiedni moment.

Jeśli śni Ci się, że rodzisz chore dziecko, najprawdopodobniej martwisz się o zdrowie swojej pociechy albo powodzenie jakiegoś planu. Sen ten zdarza się często u kobiet w ciąży. Obrazuje on lęk o dziecko oraz poradzenie sobie z jego wydaniem na świat. 

Narodziny chłopca są związane ze szczęściem w interesach, a dziewczynki z bolesnymi doświadczeniami, które nas mogą spotkać. 

Śmierć dziecka podczas porodu, niekoniecznie naszego, jest związana ze smutkiem i rozpaczą, które mogą nas dosięgnąć z powodu jakiegoś wydarzenia. 

Jeśli we śnie przyglądamy porodowi, możemy na jawie się wzbogacić czyimś kosztem. 

Urodzenie bliźniąt jest zaś oznaką sprzecznych pomysłów. Symbolizują one podwójną osobowość śniącego, który pokazuje w życiu swoje dwa oblicza. Co więcej bliźnięta nieraz oznaczają pomyłkę lub błąd popełniony w życiu albo ostrzeżenie przed nim.


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Vincent
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Zawsze słucham się senników.

użytkownik: Rafał
Dodano: 26.11
0
0

Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać.

użytkownik: ~alayka
Dodano: 16.07
0
0

Miałam szybki i bezproblemowy poród- urodziłam dziewczynkę, która potem okazała sie byc chłopcem z nieco zdeformowanym przyrodzeniem. Co to może oznaczac?


x