sennik onlineStudnia

Znaczenie snu studnia jest zależne od tego, czy widzimy ją pełną czy pustą. W pierwszym przypadku będzie ona dobrym znakiem, a w drugim raczej negatywnym. Nie należy jednak od razu zakładać najgorszego, ponieważ pusta studnia oznacza zazwyczaj obawy przed stratami finansowymi czy też kradzież. Nie jest ona natomiast wróżbą żadnej choroby czy utraty bliskich osób. 

Kiedy we śnie czerpiemy wodę ze studni, nasze kontakty z ludźmi są pozytywne i możemy na nich liczyć w każdej sytuacji. Według sennika kamienna studnia oznacza łatwe zyski, jednak będzie nam trudno je później utrzymać. Kopanie studni we śnie to zapowiedź trudności i przeciwności losu, których nam się nie uda niestety pokonać. Kiedy pijemy wodę ze studni, poznamy prawdę o samym sobie. Stara studnia symbolizuje długie życie i dobrą formę na starość. 

Jeżeli woda ze studni się przelewa, to poniesiesz poważne straty materialne. Sen o studni, do której wpadasz to oznaka nieprzyjemnych chwil. Gdy wpada do niej dziecko, wykazujesz się w życiu nadmierną troską. Zatruta studnia symbolizuje osobę, która chce Ci bardzo zaszkodzić i zna Twoje słabości. Studnia głębinowa pojawiająca się we śnie zwiastuje, że poradzisz sobie z sytuacją dzięki wielkiemu sprytowi. Jeśli we śnie stoisz obok studni, osiągniesz szybko duży majątek. Studnia z czystą wodą oznacza drobne nieporozumienia.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Arejk
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 1.07
0
0

Dużo ciekawych interpretacji

użytkownik: Mirek
Dodano: 28.11
0
0

Lubię czytać senniki.

użytkownik: Piotrek
Dodano: 26.11
0
0

Dobrze czasem poczytać sobie sennik.

użytkownik: ~danka
Dodano: 10.10
0
0

mialam sen w ktorym wpadalam do studni i znaczenie sie sprawdzilo

użytkownik: ~Kirka9595
Dodano: 25.05
0
0

Studnia pojawiła się tak nagle na środku salonu u mnie w domu.. Dziwny sen który nie wiem co może oznaczać!


x