sennik onlineŚmierć ojca

Sen o śmierci ojca zwiastuje, że nasze relacje z nim uległy osłabieniu. Zapewne za mało czasu mu poświęcamy, ponieważ za bardzo zajmuje nas praca, obowiązki wobec partnera czy założonej rodziny albo wręcz przeciwnie, oddajemy się rozrywkom i nie pamiętamy o odwiedzinach taty. Według sennika mógł on także z jakiegoś powodu stracić nasz autorytet, jednak powinniśmy się starać naprawić naszą relację. Znaczenie snu śmierć ojca to również osłabienie relacji z jego powodu. Sen dla młodego człowieka może być potrzebą obcowania z nim, spędzania czasu czy też szczerej rozmowy z ojcem. Jeśli nie ma on dla nas czasu, zwróćmy się do niego sami o pomoc. 

Sen o śmierci ojca jest także ostrzeżeniem przed nieprzyzwoitymi lub zabronionymi sprawami, które krążą w naszej głowie. Możemy przez nie stracić dobre imię więc dobrze się zastanówmy czy warto je urzeczywistniać. 
Ponadto śmierć ojca jest związana z radością, która może nas czekać w najbliższej przyszłości. We wszelkich trudnościach, które staną nam na drodze możemy spotkać także sprzymierzeńca. Nie należy się więc ich obawiać, ponieważ ktoś okaże nam pomocną dłoń. 

Według sennika śmierć bliskiej nam osoby jest zawsze zapowiedzią jakiegoś nowego etapu w życiu, transformacji, nadchodzących zmian. Może ona zwiastować także oddalenie się od nas partnera, przyjaciela czy też kogoś z rodziny. Wówczas należy po prosty zadbać mocniej o tą relację jeśli nam naprawdę na niej zależy.


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Jagna
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać.

użytkownik: Jagna
Dodano: 28.11
0
0

Dobrze czasem poczytać sobie sennik.

użytkownik: Edyta
Dodano: 26.11
0
0

Ten sennik zmienił zupełnie mój światopogląd.


x