sennik onlineŚlub

Sen o ślubie zazwyczaj jest pozytywnym znakiem. Można go interpretować jednak na wiele sposobów. Według sennika ślub to pogodzenie się z wewnętrznymi sprzecznościami. Możliwe też, że uda nam się po jego wyśnieniu załagodzić jakiś konflikt. Jeżeli tylko się postaramy odczytać jego znaczenie, może nam to zapewnić owocny czas w życiu i dać cenne wskazówki do jego wykorzystania. 

 

Znaczenie snu ślub kiedy jesteśmy na czyimś ślubie to jednak zapowiedź tragedii. Cokolwiek jednak się wydarzy musimy zachować zimną krew. Jeżeli jesteśmy świadkiem na ślubie, czeka nas pomyślna wiadomość. Przełożeni mogą w końcu nas docenić i nagrodzić podwyżką. Własny ślub symbolizuje chwilowe trudności. Jednak nie musisz się nimi martwić, bo Twoje zdolności organizacyjne pozwolą Ci szybko zażegnać kryzys. Jeśli we śnie planujesz ślub, musisz w końcu pokierować samemu swoim życiem. Wokół Ciebie jest wiele niewykorzystanych okazji i szans na osiągnięcie szczęścia, musisz się tylko rozejrzeć. 

Jeśli jesteś na ślubie świadkiem, czeka Cię awans. To sen bardzo dobrze rokujący dla osób, które przystępują do nowych przedsięwzięć. Jeżeli oczekujesz czyjejś pomocy, również ją otrzymasz. 

Kiedy komuś śni się, że jego żona wychodzi za kogoś innego, zmieni on pracę lub popsują się ich relacje małżeńskie. Gdy mężatce śni się, że wychodzi za mąż za kogoś innego, jej mąż może umrzeć albo czeka ich rozstanie. 

Ślub kościelny zwiastuje zażegnanie konfliktów w rodzinie czy poradzenie sobie z problemami. Ślub cywilny to zapowiedź zbliżających się zobowiązań prawnych albo symbol niespełnionej miłości. 

Ucieczka sprzed ołtarza oznacza, że śniący zostanie uznany za niegodną osobę do wypełniania danej roli. Może on również narazić na szwank swoje dobre imię. Dla osób w stanie wolnym jest to też zapowiedź rozczarowań w miłości i być może także niewierności partnera.

Wesele następujące po ślubie również pojawia się często we śnie o ślubie. Kiedy dobrze się bawisz na weselu, jesteś żądny rozrywek, bo w Twoim życiu zbyt wiele monotonii. Kłótnia na weselu jest zwiastunem nieporozumień w małżeństwie. Przyjmowanie na nim gości oznacza, że stracisz sporo pieniędzy. Samo bycie na weselu jest symbolem upadku interesów. Tańczenie na ślubie to ostrzeżenie wystrzegania się podstępnych kobiet w Twoim otoczeniu. Wesele we śnie kobiety oznacza spełniające się pragnienia. We śnie mężczyzny jest wyrazem potrzeby rozwiązania dwóch różnych problemów, które zaprzątają jego myśli.  


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: ~Daria
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 30.06
0
0

Dobrze że jest taki sennik można się dużo dowiedzieć o znaczeniu snów

użytkownik: Cicha30
Dodano: 14.01
0
0

Oby tylko przez sen ślub. W realu nigdy nie wyjdę za mąż !

użytkownik: Blanka
Dodano: 28.11
0
0

Lubię czytać senniki.

użytkownik: Jagna
Dodano: 26.11
0
0

Wszystko jest dokładnie jak w moim śnie.

użytkownik: Bunia
Dodano: 26.11
0
0

Sprawdza się!

użytkownik: ~Basia*964
Dodano: 25.05
0
0

W tydzień 3 sny o nieudanych ślubach moich koleżanek.. Każdy się kończył katastrofą.. Albo jakaś rodzinna afera albo morderstwo.. Co to za sny..?!


x