sennik onlinePsy

Sen o psach to niewątpliwie jeden z najczęściej pojawiających się motywów sennych u wielu ludzi. O psach mówi się, że są najlepszymi przyjaciółmi ludzi, jednak w symbolice sennej zwierze to może mieć negatywne znaczenie. Według sennika psy mogą oznaczać bowiem zdradę, brutalność, albo bezwzględność.

Sen, w którym widzimy bardzo pięknego i przyjaznego czworonoga często symbolizuje po prostu jakiegoś naszego przyjaciela, albo partnera życiowego.

Z kolei sen, w którym widzimy psa bardzo groźnego, agresywnego wobec innych ludzi to odzwierciedla on właśnie wroga. Sen ten odnosi się do tego, że nasz wróg działa przez cały czas na naszą niekorzyść. Wiele senników interpretuje też sen o agresywnych psach jako zapowiedź olbrzymiego niebezpieczeństwa, które spotka nas w najbliższym czasie.

Widok psa we śnie to jednak dla kobiety często bardzo pomyślny znak. Znaczy to bowiem, że jej partner życiowe jest jej zawsze wierny. Tutaj jednak trzeba wyróżnić pewien wyjątek – czarny pies. Taki bowiem może być kojarzony między innymi ze zdradą.

Sen o chorym psie to poważne ostrzeżenie przed chorobą kogoś bardzo nam bliskiego.

Jeżeli śnimy o psie, który jest na łańcuchu, to znak, że wszystkie nasze instynkty udaje nam się trzymać na wodzy. Kontrolujemy doskonale swoje emocje, nawet w najbardziej groźnych i stresowych sytuacjach.

Jeżeli we śnie widzisz psa w oddali to zapowiedź zupełnie nowej i bardzo obiecującej znajomości, która trwać będzie przez długie lata.

Sen o tym, że szczujemy psem inne osoby to niestety zapowiedź, że w najbliższym czasie przysporzymy sobie wielu wrogów. Warto więc bardzo uważać na swoje czyny, które do takiej sytuacji mogą doprowadzić.

Psy gryzące zwiastują w rodzinie ogromną kłótnię, która może ze sobą skłócić wiele osób na długi czas.

Pies gończy widziany w marzeniach sennych ostrzega przed kłopotami, które będą wiązać się z łamaniem prawa.

Jeżeli we śnie pies nas ugryzł to jest to bardzo poważne ostrzeżenie przed chorobą zakaźną.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Frania
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 2.07
0
0

Sennik przyjemnie się czyta bardzo inspirujący

użytkownik: Danuta
Dodano: 28.11
0
0

Uwielbiam senniki.

użytkownik: Amelia
Dodano: 26.11
0
0

Wszystko jest dokładnie jak w moim śnie.


x