Inne nazwy snu:

pożar, płonący dom, spalony dom sennik

Ogień to jeden z żywiołów, które towarzyszą człowiekowi od początku dziejów. Przynosi wiele korzyści, ale też ma ogromną, niszczącą siłę. Pojawienie się we śnie ognia, pożaru budzi wiele emocji. Pożar domu we śnie ma wiele znaczeń. Na ogół taki sen zwiastuje zmiany w życiu śniącej osoby. Według sennika pożar domu we śnie zapowiada powiększenie majątku, wróży szczęście rodzinne. Jeśli śni ci się, że gasisz pożar, miej na uwadze twoje najbliższe otoczenie. Możliwe, że ktoś z twoich bliskich potrzebuje pomocy, tylko obawia się, w jaki sposób się o nią zwrócić. Być może po prostu się tego wstydzi i czuje opór przed rozmową z tobą.
sennik onlinePożar domu

  • Niektóre senniki podają, że patrzenie na pożar to zapowiedź ogromnej niespodzianki, czasu pełnego emocji, wielkich wrażeń. Należy zachować odrobinę rozsądku, gdyż w tak emocjonujących chwilach łatwo stracić zdrowy rozsądek i podjąć nierozważne decyzje, których potem będziesz żałować.
  • Jeśli we śnie śniąca osoba ratuje kogoś z pożaru, to może być zapowiedzią szczęśliwej odmiany sytuacji, zmiana ta korzystnie wpłynie na twoje życie i przyniesie wiele korzyści. 
  • Widok popiołu, kurzu, itp. we śnie może przynieść nieoczekiwane wydarzenia, które będą miały bardzo duży wpływ na twoje życie. Mogą to być zmiany w życiu prywatnym, np. powiększenie rodziny, przeprowadzka do nowego mieszkania. Zmiany te mogą dotyczyć też życia zawodowego.
  • Jeśli we śnie uciekasz z płonącego domu, możesz spodziewać się w najbliższym czasie miłych chwil w twoim życiu.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Bernatka
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Bardzo ciekawa interpretacja snu.

użytkownik: Megan
Dodano: 26.11
0
0

Ciekawe te senniki.


x