sennik onlinePorwanie dziecka

Sen o porwaniu dziecka należy rozpatrywać z dwóch stron, kiedy to my porywamy dziecko i kiedy ktoś je porywa. Według sennika porwanie dziecka kiedy to my je porywamy to symbol niepowodzenia w sprawach zawodowych. Obecnie realizowane projekty i plany nie dojdą teraz do skutku lub zakończą się klęską. Znaczenie snu porwanie dziecka, kiedy to nasza pociecha jest porywana to natomiast wyraz naszej troski o nie, jego zdrowie i bezpieczeństwo.

Kiedy jesteśmy świadkiem porwania dziecka, oznacza to, że w niektórych sytuacjach życiowych możemy czuć się bezradnie. Jeśli ktoś próbuje porwać dziecko, ale porwanie jest nieudane, nie mamy szans teraz na powodzenie, czeka nas zerwanie albo rozstanie z bliską osobą. Kiedy zaś porwanie dochodzi do skutku, nasze uczucie zostanie odwzajemnione.

Zaginięcie dziecka we śnie obrazuje nasze zabieganie i natłok spraw, z którym musimy się zmagać. Jesteśmy wyczerpani i przytłacza nas nasza obecna sytuacja życiowa. Najwyższy czas więc na odpoczynek lub prośbę o pomoc. Kiedy to my jesteśmy we śnie osobą porwaną, romans, w który się wdaliśmy ma głębsze znaczenie niż nam się wydaje oraz może mieć przykra dla nas konsekwencje. Gdy ktoś na porywa w młodym wieku, czeka nas szybkie i niezbyt udane małżeństwo. Porwanie z domu oznacza, że w naszym życiu brakuje odrobiny szaleństwa. Pamiętajmy jednak przy tym o rozwadze.

Ze snem o porwaniu wiąże się często uczucie strachu. Jeśli boisz się we śnie, na jawie również się czegoś obawiasz. Warto się zastanowić nad tym, czy strach jest uzasadniony oraz spróbować się go pobyć.


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Paweł
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 11.03
0
0

Zgadam się, obawy przez sen potwierdzają te na jawie.

użytkownik: Jola
Dodano: 9.01
0
0

Sen o porwaniu mojej córeczki bardzo mnie zaniepokoił.

użytkownik: Cela
Dodano: 28.11
0
0

Śniło mi się.

użytkownik: Marcelina
Dodano: 26.11
0
0

Ten sennik odmienił moje życie.

użytkownik: ~demka31
Dodano: 10.10
0
0

ja to interpretuje tak ze zabieramy komus czyjes szczescie, ale ono w koncu nas opusci i skala nieszczescia nas podwojnie dotknie..

użytkownik: ~QueeNika
Dodano: 18.04
0
0

Moj sen nie na tym polegał... W moim śnie to dziecko pewnego małżeństwa zostaje porwane a ja poatanawiam pomóc im je odnaleźć. W końcu je znalazłam i zostałam z to wyróżniona... Co to może oznaczać?


x