sennik onlinePortfel

Portfel pojawiający się we śnie jest symbolem bogacenia się i samorealizacji. Ten symbol najczęściej nawiązuje do naszej sytuacji finansowej, zawodowej oraz potrzeb zdobywania gotówki. Według sennika portfel, który jest pusty oznacza kłopoty rodzinne. Sen o portfelu, który jest stary i zniszczony sugeruje nam, że czekają nas problemy finansowe i ubóstwo. Znaczenie snu portfel, kiedy należy on do nas to odkrycie czyjejś tajemnicy lub poznanie własnych cech czy pragnień. Kiedy go gubimy, jest to zły znak, który ostrzega nas przed wpadnięciem w poważne tarapaty. Jeśli jesteśmy świadkami kradzieży portfela, ktoś może nas teraz rozczarować. Kiedy ktoś nam ukradł portfel, pewna osoba nie jest z nami do końca szczera. 

Kupowanie nowego portfela symbolizuje poprawę sytuacji finansowej. Czerwony portfel zapowiada zbliżające się wydatki. Portfel wypełniony pieniędzmi oznacza, że chcielibyśmy osiągnąć zarobek jak najłatwiejszym sposobem, ale jest to niemożliwe i musimy zakasać rękawy do pracy. 

Sen o pieniądzach symbolizuje nasze podążanie za zyskami i materialistyczne podejście do życia. Często wskazuje on również na chciwość oraz brak szacunku dla ludzi biednych. Pamiętaj jednak, że zyski bywają też chwilowe i możesz sobie narobić swoim podejściem wrogów, którzy mogą mieć niebawem wpływ na Twoje życie.


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: ~Malgorzata
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 16.03
0
0

Siedziałam z koleżankami na rowie porośniętym zielona trawą przed budynkiem. Przyszli mężczyźni jedni weszli do budynku inni usiadł obok nas. Ja się podniosła i zaczęłam iść chodnikiem,zobaczyłam że jestem rozegrana od góry do pasa. Schowałem się i zaczęłam się ubierać, znalazłam się w domu czyimś, usiadłam przy okrągłym stole,rozmawialiśmy z koleżanką, w pewnym momencie spojrzałam na zegar i była godz,6,00 po południu,powiedziałam do koleżanki że się zagadalysmy a miałyśmy jechać autobusem o 4,00 godz.postanowilysmy że pojedziemy następnego dnia,a był to czwartek,ktoś powiedział że autobus jeździ dwa razy w tygodniu w czwartki i wtorki, Nagle do mieszkania wszedł mężczyzna z prezentami,ja dostałam od niego czerwoną portmonetka, miała dużo przegrudek, w każdej coś było, jakieś wizytówki, reklamy, na pewno nie były to pieniadze, mężczyzna był bardzo miły,

użytkownik: Jakub
Dodano: 28.11
0
0

Sprawdza się!

użytkownik: Vader
Dodano: 26.11
0
0

Uwielbiam senniki.

użytkownik: ~Marysia
Dodano: 4.06
0
0

Wyrzycenie czerwonego portwela we śnie z pieniedzmi


x