sennik onlinePocałunek

Sen o pocałunku oznacza pojednanie, miłość lub tęsknotę za kimś, kto był dla nas bardzo ważny. Często przydarza się on w snach zakochanych osób. Pocałunkami obdarzamy także ludzi dla nas bliskich na jawie albo tych, do których żywimy szczerą sympatię. Według sennika pocałunek dawany z daleka to tęsknota za kimś bliskim. Jeśli my kogoś całujemy, nasza miłość jest silna i odwzajemniona. Kiedy to nas ktoś całuje, to dobry czas, by się z kimś pogodzić. 

Całowanie kobiety we śnie zwiastuje powodzenie u płci przeciwnej. Całowanie mężczyzny to pożegnanie z kimś bliskim. Całowanie matki jest symbolem tęsknoty za czułością. Całowanie starszej osoby to rozczarowanie w miłości. Jeśli ktoś całuje Cię w rękę, spodziewaj się szczęścia w miłości i przyjaźni. Jeśli patrzysz jak inni się całują, czeka Cię smutek i przygnębienie. Gdy widzisz jak ukochana osoba całuje kogoś innego, łączy Was wielka namiętność. Całowanie ziemi symbolizuje wielkie upokorzenie i zmartwienia. Pocałunek w twarz to oznaka sukcesu. Jeśli chcesz kogoś całować mimo zakazów, popadniesz w melancholię. 

Nieśmiały pocałunek we śnie oznacza, że zbyt długo się zastanawiasz i wahasz, a wokół Ciebie jest pełno rywali, którzy mogą Cię ubiec. Namiętny pocałunek symbolizuje pożądanie i namiętność, które Cię rozpalają od środka. Wiele pocałunków we śnie to dobry znak na przyszłość. 

Znaczeniu snu pocałunek kiedy całujesz nieznajomego to ostrzeżenie przed zdradą czy oszustwem. Jeśli czekasz na spotkanie z kimś, może ono nie dojść do skutku. Całowanie kogoś w szyję wyjawia Twoje marzenia na temat zrobienia czegoś nieprzyzwoitego. Może to jednak wyjść na jaw i przysporzyć Ci wielu problemów. Pocałunek w czoło to ostrzeżenie przed stratą finansową. Pocałunek osoby, która jest w związku to wróżba niespełnionych pragnień i odczucia, że brakuje Ci czegoś w życiu. Kiedy całujesz nieboszczyka, czeka Cię długie życie w zdrowiu. Całowanie kogoś po plecach jest symbolem plotek o Tobie, jednak nie możesz na nie reagować, bo obrócą się one przeciwko Tobie szybciej niż myślisz.


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Daga
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 11.03
0
0

Całowałem się osatnio namiętnie przez sen jednak nie pamiętam co to była za dziewczyna. Ciekawa interpretacja.

użytkownik: Dominika
Dodano: 28.11
0
0

Miałam taki sen.

użytkownik: Magda
Dodano: 26.11
0
0

Sprawdza się!


x