Inne nazwy snu:

zdrada męża, niewierność małżeńska

Niewierność to poważne przewinienie godzące prosto w dobro małżeństwa. Obserwacja rzeczywistości pokazuje, że jest ona nierzadko występującym zjawiskiem społecznym. Wystarczy jedna chwila i rozsypie się cały świat, który wspólnie budowaliście niekiedy nawet przez lata, albowiem może to spotkać każdą parę. Zdrada nigdy nie ma dobrych stroni. Dogłębnie rani pokrzywdzoną osobę, niszczy jej miłość, zaufanie i wiarę w partnera. Urażona duma, nienawiść i upokorzenie jest generalnie przyczyną decyzji o rozstaniu. Takie wspomnienie jest ciężkim i bolesnym bagażem, który dźwiga się do końca życia.
sennik onlineNiewierność męża

Motyw senny niewierności jest dość popularny. Na pewno możesz odczuwać niepokój w razie takiego snu, ale nie musi to determinować Twojej rzeczywistości. Jak więc mamy interpretować sen o zdradzie męża?
 
Szczegółowe znaczenie snu:
  • Jeżeli chodzi o sny o zdradzie małżonka, zazwyczaj odnoszą się one do naszego życia społecznego, rodzinnego lub zawodowego.
  • Sen o zdradzie męża świadczyć o tym, że musisz pokładać więcej wiary we własne możliwości, a może również być odzwierciedleniem strachu, który często jest dla Ciebie przeszkodą do działania.
  • Motyw senny zdrady męża zwiastuje szczęście i spokój w najbliższej przyszłości. Ponadto znikną również wszelkie dotychczasowe troski.
  • Twoje położenie życiowe polepszy się po przejściowych zmartwieniach, gdy śnisz o mężu przyznającym się ze wstydem oraz skruchą do zdradzenia Cię.
  • Jeżeli we śnie mąż nie ma poczucia winy z powodu swojej niewierności, wówczas spadną na Ciebie jakieś problemy, z którymi będziesz musiała uporać się samodzielnie.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Jagna
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Miałam taki sen.

użytkownik: Urraca
Dodano: 26.11
0
0

Sprawdza się!


x