sennik onlineMost

Most widziany we śnie jest jednym z pozytywnych znaków, które zdarzają nam się w snach. Oznacza on świetlaną przyszłość, rozwagę czy też znajdowanie najlepszych rozwiązań w wielu sytuacjach. Przechodzenie po moście we śnie zwiastuje długie życie. Gdy jest on długi, czeka nas rozczarowanie po stracie bliskiej osoby. Kiedy po nim przechodzimy, uda nam się uniknąć kłopotów. Jeśli spadamy z mostu do wody, ktoś może sprawić, że będziesz przygnębiony i smutny. Sen o moście kamiennym to symbol powodzenia w inwestycjach. Według sennika most drewniany oznacza lekkie życie. Kiedy most we śnie się wali, czekają Cie niepowodzenia. Jeżeli jest on zerwany, przeżyjesz miłe chwile. Jeśli most się pod Tobą zapada, czeka Cię wizyta nieprzyjemnych gości. Gdy się na nim potkniesz, szybko roztrwonisz pieniądze, które udało Ci się zarobić. Znaczenie snu most zwodzony to nowe możliwości na drodze do rozwoju. Wykorzystaj je. 

Kiedy nie możesz przekroczyć mostu, napotkasz na trudności w życiu. Jeśli wchodzisz noga w dziurę w moście, strzeż się przed niebezpieczeństwem. Budowanie mostu symbolizuje natomiast atrakcyjne widoki na przyszłość. Start, zniszczony już most stanowi przestrogę przed pochlebcami. 

Przechodzenie we śnie pod mostem oznacza, że stracisz z oczu swoje cele i nie będziesz w stanie ich osiągnąć. 

Wiele mostów widzianych we śnie wróży liczne zmartwienia.

Kiedy patrzysz na most z daleka, potrzebujesz w życiu bliskości. Twoje szczęście jest na wyciągnięcie ręki, jednak musisz wykonać ku niemu pierwszy krok. Kolejowy most to niemiłe odwiedziny. 

Pod mostem najczęściej płynie rzeka. Jeśli posiada ona czystą, przejrzysta wodę, osoby, które niedawno poznałeś okażą się godne zaufania. Wyschnięta rzeka sugeruje nam nieprzyjemne dolegliwości zdrowotne. Rzeka zanieczyszczona to kłótnie rodzinne. Musisz zadbać o relacje z bliskimi, ponieważ mogą one się niedługo pogorszyć. Kiedy wpadasz do rzeki, czekają cię drobne niepowodzenia, jednak dasz sobie z nimi szybko radę. Rzeka pełna ryb oznacza niespodziewane zyski. Jednak zadbaj o ich właściwe wykorzystanie.


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: ~Maria
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 29.01
0
0

Moj syn uciekł na most który nie miał barierek ja pobiegłam za nim chwyciłam go a most zaczął sie trząś po wielkich staraniach udało nam się zejść z niego

użytkownik: Diana
Dodano: 28.11
0
0

Zawsze słucham się senników.

użytkownik: Anna
Dodano: 26.11
0
0

Miałam taki sen.


x