sennik onlineŁazienka

Sen o łazience może często symbolizować chęć oczyszczenia swojego umysłu, sumienia i ciała. Według sennika łazienka pojawiająca się w marzeniach sennych zapowiada koniec czarnych myśli i męczących Cię wyrzutów sumienia. Łazienka we śnie może często odnosić się do relacji z innymi ludźmi.

Nowa łazienka widziana we śnie zapowiada zakończenie starych spraw i wreszcie nowe życie, bez problemów.

Zalana łazienka zwiastuje bardzo poważne kłopoty zdrowotne, które pojawią się u Ciebie bardzo niespodziewanie. Podobnie łazienka brudna zwiastuje kłopoty ze zdrowiem. Jednak mogą one dotyczyć niekoniecznie Ciebie, ale też członków Twojej rodziny.

Remont łazienki zapowiada bardzo burzliwy okres w Twoim życiu. Będzie on spowodowany przez pewne nieporozumienia z bliskimi Ci osobami. Jednak odpowiednie postępowanie pozwoli załagodzić konflikt.

Łazienka publiczna jest ostrzeżeniem przed interesami z ludźmi, którym nie ufasz. Mogą one bowiem zakończyć się dla ciebie bardzo niekorzystnie. I jednocześnie przysporzyć wielu problemów w przyszłości.

Przebywanie w łazience to najczęściej symbole tego, że w realnym życiu starasz się za wszelką cenę ukryć swoje wszystkie wady. Jednak nie jest to możliwe. I nawet Twoje największe starania nie przyniosą w tym zakresie efektów.

Jeżeli widzisz we śnie łazienkę wyłożona jasnymi kafelkami to jest to zapowiedź choroby znajomych. Z kolei kafelki ciemne zwiastują drobne zmartwienia, z którymi będziesz musiał zmierzyć się w najbliższym czasie.

Sen, w którym widzisz w łazience innych ludzi jest dla Ciebie wskazówką, że ktoś w Twoim otoczeniu potrzebuje pomocy i bardzo liczy na to, że to właśnie Ty mu pomożesz.

Pusta wanna w łazience jest symbolem utraconych możliwości.

Łazienka w kolorze żółtym lub białym zwiastuje poważne problemy zdrowotne i choroby, które mogą Cię dręczyć przez bardzo długi czas.

Kiedy śnisz, że bierzesz kąpiel w dużej łazience to znak, że wkrótce zrobisz coś, czego będziesz bardzo żałować. Będzie to rzutować niekorzystnie na wiele aspektów Twojego życia.


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Witkacy
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać.

użytkownik: Patryk
Dodano: 28.11
0
0

Bardzo fajny sennik. Gorąco polecam. Sprawdza się!

użytkownik: Fryderyk
Dodano: 26.11
0
0

Ciekawe te senniki.

użytkownik: ~Marek
Dodano: 14.11
0
0

Zawsze kiedy mam sny o łazience to pojawiam się w wannie pełnej ciepłej wody. Jest to przyjemne uczucie, czuć jak zlatują z człowieka złe emocje.


x