sennik onlineKrew z nosa

Sen o krwi z nosa zdarza się osobom, którym grozi jakieś niebezpieczeństwo. Można więc go traktować jako ostrzeżenie, by być bardziej uważnym i dbać o swoje zdrowie oraz bezpieczeństwo. Według sennika krew cieknąca z nosa oznacza jednak również duże zmiany w życiu osobistym. Może to być zarówno rozstanie z partnerem, jak i wstąpienie w związek małżeński. Warto zastanowić się nad relacjami z ludźmi, wówczas na pewno domyślimy się jakie zmiany mogą nas czekać. Nos bywa także w snach symbolem seksualnym, więc krew z nosa wróży nam pogorszenie satysfakcji z życia seksualnego, brak spełnienia oraz być może osłabienie naszej więzi z partnerem. 

Znaczenie snu krew z nosa kiedy widzimy jej dużą ilość może nam wróżyć niepowodzenia w interesach i straty finansowe. Jeśli w czasie płynięcia krwi z nosa nie możemy złapać tchu, jakieś nasze plany nie dojdą do realizacji. Kiedy krew z nosa cieknie komuś innemu, dla nas jest to symbol niepowodzenia i kłopotów. Ciemna krew lub nawet czarna jest przestrogą przed problemami albo nawet chorobami. Powinniśmy więc wówczas wykonać okresowe badania żeby się upewnić o dobrym stanie zdrowia. 

Tamowanie krwi z nosa to wróżba sukcesów oraz rozwiązania osobistych problemów. 

Krew z nosa ogólnie może być traktowana także jako ostrzeżenie przed podjęciem zbyt dużego ryzyka albo lekkomyślną decyzja, która może się przyczynić do zaszkodzenia samemu sobie i kłopotów. 

Krew płynąca z ust jest natomiast symbolem osobistego poczucia winy, ponieważ powiedzieliśmy komuś coś, co wyrządziło mu sporą krzywdę. Kiedy płynie ona mocno, jest to zła wróżba na przyszłość. Zatamowanie krwi z ust oznacza zawarcie w dręczącej nas sprawie porozumienia.


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Dominika
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać.

użytkownik: Carol
Dodano: 26.11
0
0

Zawsze słucham się senników.


x