sennik onlineKomputer

Według sennika komputer często może odnosić się do nowoczesnych technologii, z których korzystamy w życiu. Sen o komputerze to niejednokrotnie sugestia, że powinieneś jednak zdecydowanie częściej korzystać z udogodnień nowoczesnych technologii.

Sen o komputerze może też być nawiązaniem do uczuć osoby śniącej. Komputer to maszyna bezduszna, tak więc komputer we śnie może oznaczać, że osoba śniąca ma spore problemy z wyrażaniem uczuć.

Jeżeli śni ci się, że właśnie pracujesz przy komputerze to oznacza to, że w najbliższym czasie znacząco zwiększą się twoje obowiązki w pracy. Pójdzie za tym jednak odpowiednie wynagrodzenie.

Sen o graniu w gry odnosi się najczęściej do prawdziwych sytuacji z życia. Chodzi tutaj o to, że w prawdziwym życiu, podobnie jak w grach, raz odnosi się zwycięstwa a raz porażki.

Sen o komputerze zawirusowanym lub psującym się oznacza, że powoli tracisz kontrolę nad wieloma sytuacjami w twoim życiu. Warto więc nieco przystopować, aby opanować sytuację.

Jeśli śni ci się, że nie wiesz w jaki sposób obsługiwać komputer to znak, że powierzone ci zadanie ostatecznie przerośnie twoje możliwości.

Sen, w którym obsługując komputer często klikasz zachęca cię do podejmowania konkretnych działań. Przyniosą one bowiem wiele korzyści.

Sen o myszy komputerowej oznacza, że powinniśmy o wiele lepiej kontrolować swoje myśli i stany emocjonalne.

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: ~adameuszo
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 16.10
0
0

A jak przyśnił mi się taki fajny świecący się komputer to co to może znaczyć?


x