sennik onlineKawa

Według sennika kawa jako symbol senny może oznaczać, że jesteśmy zbyt spięci w prawdziwym życiu i dlatego powinniśmy wreszcie odpocząć. Interpretacja snu o kawie często też odnosi się do relacji ze znajomymi - może oznaczać, że powinieneś zadbać o odnowienie znajomości z nimi.

Widzieć kawę we śnie to zapowiedź, że w realnym życiu ktoś Cię poważnie obrazi, bądź też rozpuści na Twój temat bardzo niekorzystne plotki, które będą rzutować na wiele aspektów Twojego życia. Uważaj więc na to z kim spędzasz swój czas i jakie informacje mu przekazujesz.

Jeśli we śnie przyrządzasz kawę to świetny znak. Sen taki bowiem zapowiada osiągnięcie sukcesu, na który sam zapracujesz. Zostaniesz doceniony przez bardzo ważne osoby, co będzie miało niezwykle korzystny wpływ na całe Twoje dotychczasowe życie. Parzenie kawy interpretowane jest podobnie. To również zapowiedź sukcesów w życiu zawodowym.

Kawa mielona symbolizuje przezwyciężenie bardzo poważnych kłopotów, które negatywnie wpływały na Twoje życie. To wreszcie przyniesie Ci chwile wytchnienia. Z kolei kawa palona jest bardzo poważnym ostrzeżeniem przed znajomymi, którzy w realnym życiu działają na Twoją niekorzyść.

Czarna kawa we śnie symbolizuje podekscytowanie wywołane przez wydarzenia z życia codziennego. Myślisz o nich intensywnie, co wpływa nawet na Twoje marzenia senne.

Kawa z mlekiem wróży Ci zaproszenie na jakieś bardzo ciekawe wydarzenie.

Jeżeli śni Ci się kawa mrożona to jest to ostrzeżenie przed pewnymi nieprzyjemnościami, które wynikać będą z nieporozumień rodzinnych. Zadbaj więc o dobrą komunikację z najbliższymi, tylko wtedy unikniesz niepotrzebnych konfliktów, które mają bardzo negatywny wpływ na Twoje życie.

Ziarna kawy widziane we śnie interpretuje się podobnie jak owoce. Jest to symbol zapowiadający szczęście w domu i w gronie rodzinnym. Natomiast mielenie kawy wróży niezwykle szczęśliwe życie rodzinne.


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Iza
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Ciekawe te senniki.

użytkownik: Teodor
Dodano: 26.11
0
0

Uwielbiam senniki.

użytkownik: ~Zygmunt
Dodano: 14.11
0
0

Nie wiedziałem że zwykły sen o kawie może oznaczać że ktoś nas może obrazić lub plotkować na nasz temat. Niestety odczułem to na własnej skórze, na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

użytkownik: ~Piotr
Dodano: 16.10
0
0

Przyśniły mi się takie fajne prażone ziarna kawy, co to może znaczyć?


x