sennik onlineKarmienie piersią

Sen o karmieniu piersią oznacza miłość, czułość oraz matczyną troskę. Według sennika karmienie piersią symbolizuje dobre okazje, które pojawią się w Twoim życiu i trzeba będzie jedynie po nie sięgnąć. Kiedy to Ty jesteś karmiony piersią, musisz ostrożnie decydować o zaufaniu komuś zanim mu się zwierzysz.

Jeśli widzisz jak matka karmi piersią dziecko, pragniesz pielęgnować w sobie jakąś cechę albo wspomnienie, nawet to z dzieciństwa. Znaczenie snu karmienie piersią dla kobiety wróży jej zajęcie się teraz wychowywaniem dzieci. Może to być więc wróżba potomstwa albo wskazówka, że dzieci potrzebują teraz bardziej Twojego wsparcia i obecności. Dla mężczyzny karmienie piersią jest zaś zapowiedzią dobrych stosunków z otoczeniem.

Dziecko karmione piersią we śnie jest również symbolem powodzenia, sukcesów i zadowolenia.Karmienie swojego dziecka piersią wróży kobiecie przyjemne zajęcie. Dla młodej kobiety ten sen może oznaczać osiągnięcie wysokiego stanowiska. Sen o karmieniu piersią może być oznaką spełnienia po wcześniejszych trudach oraz staraniach, które nie poszły na marne.

Kiedy śni nam się, że osoba dorosła jest karmiona piersią, Ty albo ktoś z Twojego otoczenia jest nadal zależny od innych, cechuje go nadmierna opiekuńczość lub zachowuje się niedojrzale. Odstawienie od piersi symbolizuje natomiast jego usamodzielnienie się, Karmienie we śnie piersią cudzego dziecka oznacza przysługę, którą przyjdzie nam komuś zrobić.


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Stach
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Zawsze słucham się senników.

użytkownik: Tobiasz
Dodano: 26.11
0
0

Lubię czytać senniki.

użytkownik: ~kasia34
Dodano: 10.10
2
0

inne znaczenie snu z karmieniem piersia to to, ze bedzie nam towarzyszyl dobrobyt :)

użytkownik: ~JuWikaK
Dodano: 7.07
0
0

Do Ania37 - Karmienie we śnie piersią cudzego dziecka oznacza przysługę, którą przyjdzie nam komuś zrobić.

użytkownik: ~Ania37
Dodano: 10.04
1
0

Śniło mi się że musiałam ja karmić piersią nie swoje dziecko.. Co to w ogóle za sen?! Wiecie może jaka jest jego interpretacja?


x