sennik onlineFale

Według sennika fale są symbolem zmiennego losu. Symbolizują one również nadejście pocieszenia w przypadku problemów i zmartwień.
 
Fale wskazują również na zbierające się w nas emocje. Mogą one powodować niepokój lub zmienne nastroje. Kiedy kołyszemy się na fali we śnie, nasze ciało i dusza zostaną oczyszczone z wszelkich problemów. Wysoka fala symbolizuje pomyślne załatwienie wszelkich spraw. Kiedy jest ona przejrzysta, odczujesz nagle potrzebę zdobywania wiedzy i dokształcania się. Sen o fali mętnej podpowiada, by postępować tak, żeby niczego później się nie żałowało. Zalewające nas fale są wróżbą kryzysu emocjonalnego, ponieważ nie radzimy sobie z emocjami. Jeżeli fale w naszym śnie się piętrzą, czekają nas zawiłości życiowe. 

Jeśli fale obserwujemy z daleka, Twój związek nie może być traktowany przez Ciebie zbyt powierzchownie, bo inaczej nie będzie mu dane przetrwać. Jeśli Ci na kimś zależy, to musisz się do niego zbliżyć. Morskie fale są symbolem nieodpowiedniej chwili na miłość. Nie warto się teraz w nic angażować. Kiedy śnią nam się fale radiowe, są one zwiastunem depresji, która może Cię dopaść i wcale nie będzie się z niej łatwo wydostać. Już teraz możesz się postarać przez nią ustrzec. Znaczenie snu fale na jeziorze to zaś niepokój, który pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie, ale też szybko minie i znów będziemy czuli się bezpiecznie. 

Tsunami jest symbolem wielkich problemów w życiu osobistym, które przyjdzie Ci rozwiązać. Może ono jednak nawiązywać do przypływu siły, która dobrze wykorzystana przyniesie Ci ogromne rezultaty. 

Fala przypływu oznacza, że w Twoim życiu pojawi się wiele emocji. Fala odpływu jest natomiast symbolem utraty sił i chęci do działania.                  

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Werka
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Dobrze czasem poczytać sobie sennik.

użytkownik: Edyta
Dodano: 28.11
0
0

Ciekawe te senniki.

użytkownik: Pani
Dodano: 26.11
0
0

Ten sennik odmienił moje życie.

użytkownik: ~Małgosia
Dodano: 16.10
0
0

Bardzo fajna interpretacja snu, polecam wszystkim, super sennik


x