sennik onlineFajerwerki

Według sennika fajerwerki pojawiające się we śnie oznaczają, że dajemy się łatwo zwodzić i mamić. Przez to często przezywamy rozczarowania.
 
Sen o fajerwerkach można więc traktować jako wskazówkę do tego, by pozostać czujnym i trzeźwo patrzeć zarówno na otaczających nas ludzi, jak i sytuacje, które nam się przytrafiają. Jeżeli we śnie widzimy pokaz fajerwerków, to powinniśmy się nauczyć dobrze oceniać sytuację lub lepiej się jej przyjrzeć, zanim podejmiemy jakieś ważne decyzje. Kiedy fajerwerki nas zraniły, możemy teraz spodziewać się kłopotów w pracy. 

Odpalanie fajerwerków to znak, że szybko stracisz szacunek, na który pracowałeś. Musisz więc być znacznie ostrożniejszy w działaniu. Kupowanie fajerwerków oznacza ciężką pracę, która już ma widoczny koniec i spotka na nim Cię wielki sukces. Puszczanie fajerwerków to symbol okazji do zadowolenia ze swoich poczynań. 

Znaczenie snu fajerwerki to również zakończenie ciągnących się od dawna nieprzyjemnych chwil. Teraz Twój los się odmieni. 

Petardy wybuchające w naszym śnie to zwiastun nieprzewidzianych wydarzeń, które wpłyną na podejmowanie przez Ciebie pewnych decyzji. Jeśli rzucasz petardę, Twój szef będzie zadowolony z pracy jaką wykonałeś. Podpalanie petardy jest symbolem zemsty. Pamiętaj jednak, że nia warto żywić za długo żalu. 

Sztuczne ognie są oznaką dobrego zdrowia i radości. Taki sen zapowiada liczne rozrywki oraz podróżowanie.                  

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Benjo
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Zawsze słucham się senników.

użytkownik: Pan_Tadeusz
Dodano: 26.11
0
0

Uwielbiam senniki.

użytkownik: ~karola97
Dodano: 16.10
0
0

Mam nadzieję, że interpretacja su się nie sprawdzi :(


x