sennik onlineDziecko na rękach

Sen o dziecku na rękach oznacza, że musisz znaleźć teraz wyjście z pewnej konfliktowej sytuacji.
 
Według sennika dziecko na rękach mężczyzny jest zwiastunem choroby. Sen o dziecku na rękach, które boimy się postawić na ziemi, jest również symbolem naszej nadopiekuńczości dla pewnej osoby, może rzeczywiście dziecka. Noszenie dziecka na rękach jest również wróżba bogatej przyszłości. Będzie Ci sprzyjać szczęście materialne. Nie oznacza to posiadania dziecka, ponieważ jest ono równoznaczne z dużymi wydatkami. Jeżeli dziecko na rekach choruje, możemy się spodziewać jego szybkiego wyzdrowienia. Jeśli zaś jest ono zdrowe, stan ten będzie się przez długi czas utrzymywał. Znaczenie snu dziecko na rękach, kiedy się ono wierci lub jest starsze, to spokój oraz stabilizacja. Przez jakiś czas będziemy mogli poczuć się szczęśliwi i nie spotkają nas żadne problemy. 

Jeżeli we śnie nie ma dziecka na rękach, a czujemy, że powinniśmy je mieć, to jest to wróżba szukania rozwiązania problemu, które jednak ciężko jest znaleźć. Poszukiwanie dziecka we śnie jest złym znakiem, ponieważ zwiastuje poważne problemy.

Zabawa z dzieckiem na rękach oznacza chęć zrobienia czegoś szalonego w życiu. Sen przypomina nam, że nie powinniśmy się powstrzymywać przed nawet mało rozsądnymi czynami, bo potrzebujemy rozrywki. Wcale nie jest tak, że dorośli ludzie muszą zawsze być poważni. Dziecko karcone na rękach oznacza, że w naszym wnętrzu dzieje się coś niedobrego. Targają nami negatywne emocje, ale jeśli damy im upust, zrobimy coś złego i będziemy musieli ponieść tego konsekwencje. Wyrządzanie dziecku krzywdy kiedy mamy je na rękach jest silnym sygnałem ostrzegawczym, którego musimy posłuchać.                  

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: ~o jakie dane chodzi?
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 6.06
0
1

nosilam na rekach malutkie obce dziecko ktore ciagle plakalo .staralam sie znalezc jego opiekunow , bez rezultatu .WE SNIE POMAGAL MI TEZ BARDZO ELEGANCKI MEZCZYZNA byly trudne sytuacje np.trzeba bylo wejsc do cisnego przejscia ktore bylo usytuowane wysoko a ja ledwo trzymalam sie podloza

użytkownik: Robert
Dodano: 28.11
0
0

Bardzo fajny sennik. Gorąco polecam. Sprawdza się!

użytkownik: Natalia
Dodano: 26.11
0
0

Miałam takie ładne dziecko na moich rękach.


x