sennik onlineDziadek

Dziadek zwiastuje projekt zakończony sukcesem. Będzie Ci więc teraz sprzyjać szczęście. Musisz jednak wykazać się sporym zaangażowaniem oraz pełnym profesjonalizmem. Według cennika dziadek chory wróży smutne dni, które będą dla Ciebie próbą.
 
Dziadek do orzechów oznacza wysiłek umysłowy, jakie niebawem Cię czeka. Jeśli we śnie otrzymujesz pomoc od dziadka, będziesz z siebie dumny, bo osiągniesz upragniony cel. Rozmowa z dziadkiem to symbol wykorzystania otrzymanej szansy. Sen o dziadku radosnym jest symbolem Twojego optymizmu życiowego, który udziela się innym. Gdy we śnie jedynie widzisz swojego dziadka, musisz żyć według ustalonych zasad, wówczas będzie Ci o wiele łatwiej funkcjonować. 

Kiedy dziadek odwiedza Cię w domu, w końcu spłacisz swoje długi. Odwiedziny dziadka są zwiastunem dobrego losu. Jeżeli Twój dziadek jest smutny, musisz się poważnie zastanowić nad swoimi czynami. Zdrowy i pełen sił dziadek oznacza spokojną przyszłość. Znaczenie snu dziadek, kiedy pojawia się w nim zmarły dziadek to poprawa losu. Według sennika dziadek i babcia również ma swoja symbolikę. Dziadkowie, z którymi siedzimy przy stole symbolizują długie życie. Jeżeli ich widzimy, śmierć spotka kogoś z Twojego otoczenia. Otrzymanie od nich prezentu jest zaś zwiastunem spadku.                  

Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Gabi
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać.

użytkownik: Oponka
Dodano: 28.11
0
0

Dobrze czasem poczytać sobie sennik.

użytkownik: Jagna
Dodano: 26.11
0
0

Miałam taki sen.

użytkownik: ~Tadek1
Dodano: 16.10
0
0

Przyśnił mi się dziadek i się ciesze bo to zwiastuje dobre rzeczy :D

użytkownik: ~edi
Dodano: 1.11
0
0

Mnie sie snilo poszedlem na ryby z dziadkiem on wpadl do wody i nie mogl sie wydostac ja jemu pomoglem a za jego zycia nigdy nie bylismy na rybach, nie wiem jak to odebrac i gdzie to przetlumaczyc

użytkownik: ~aja
Dodano: 26.04
0
0

sen w ktorym moj chory dziadek lezy na luzko i prosi mnie o to zebym do niego przyszła


x