sennik onlineDym

Według sennika dym to często symbol śmierci, przemijania oraz zniszczenia. Sen o dymie najczęściej interpretowany jest raczej w negatywnym kontekście.

Dym widzieć we śnie to znak, że ktoś z Twoich najbliższych - rodziny lub znajomych, próbuje wprowadzić Cię w błąd. Jednak wszelkie działania prowadzi w tajemnicy przed Tobą. Uważaj więc na to komu powierzasz swoje tajemnice i z kim realizujesz pewne działania.

Widzieć czarny lub ciemny dym to zwiastun przeciwności losu, które będzie bardzo trudno przezwyciężyć. Z kolei jednak biały dym zapowiada szczęście, ale to krótkotrwałe. Tak więc z jednej strony jest to dobry znak, tyle że raczej krótkotrwały.

Dym z komina domu to najczęściej wskaźnik emocjonalnej sytuacji panującej w Twoim domu i w rodzinie. Tutaj też dla interpretacji duże znaczenie ma kolor. Jeśli ten dym z komina jest jasny to znaczy, że atmosfera panująca w domu jest przyjazna bądź też w najbliższym czasie znacząco się poprawi. Jeżeli jednak dym jest ciemny lub czarny, albo jeśli bardzo agresywnie bucha, to jest to zwiastun dużych problemów rodzinnych, które moga potem ciągnąć się przez długi czas i mieć bardzo negatywne konsekwencje dla Twojej rodziny.

Pozytywnym znakiem jest natomiast sen o dymie, który wzbija się prosto w niebo. Sen taki bowiem interpretuje się jako zapowiedź udanych interesów i przedsięwzięć, które przyniosą duże zyski. To zapowiedź spełnienia marzeń i realizacji wielu planów.

Dym kadzideł we śnie odnosi się do Twojego stanu duchowego. Wskazuje on na potrzebę oczyszczenia oraz porozumienia. To też znak, że powinieneś zakończyć wszelkie spory i konflikty z najbliższym.

Jeżeli we śnie widzisz dym, który rozchodzi się po domu, to jest to zwiastun przykrości, które czekają Cię w najbliższym czasie.


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Karolina
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Zawsze słucham się senników.

użytkownik: Elenia
Dodano: 26.11
0
0

Bardzo fajny sennik. Gorąco polecam. Sprawdza się!

użytkownik: ~Urszula
Dodano: 14.11
0
0

Dobrze że spojrzałam na ten sennik w sprawie czarnego dymu w moich snach. Trzeba się przygotować na ewentualne przeciwności losu.

użytkownik: ~Damian
Dodano: 16.10
0
0

Zgadzam się z interpretacją w 100%, bardzo fajny sennik


x