sennik onlineDługie włosy

Sen o długich włosach kiedy to Ty je posiadałeś oznacza, że jesteś osobą silną, masz doskonałe zdolności przywódcze i potrafisz przekonywać ludzi do swoich racji. Według sennika długie włosy są także pragnieniem posiadania władzy oraz bycia szanowanym w swoim otoczeniu. Piękne, długie włosy są także zapowiedzią pomyślnego życia, które przeżyjemy szczęśliwie w otoczeniu wielu przyjaciół. Bujne i błyszczące wróżą nam dobre zdrowie, a także powodzenie w miłości. Długie włosy, które są zaniedbane lub brudne to ostrzeżenie, że ktoś wyrządzi Ci przykrość. Nie uczesane długie włosy to znak niewierności w związku. Kiedy je myjesz, czekają Cie rodzinne kłopoty, jednak nie będą one zbyt poważne. 

Rude długie włosy oznaczają, że czekają Cię poważne zmiany w życiu. 
Czerwone długie włosy są symbolem fałszywych przyjaciół oraz niesłusznych oskarżeń. 
Czarne długie włosy to zmienne szczęście w życiu.
Brązowe zwiastują kłopoty w miejscu pracy.
Długie włosy blond są zapowiedzią radości oraz życiowego szczęścia, które spotykać nas będzie na co dzień. 
Białe długie włosy są oznaką życiowej mądrości oraz długowieczności.
Siwe długie włosy to zwiastun spokojnej i szczęśliwej starości. 

Znaczenie snu długie włosy u kobiety to brak dbałości o swoje osobiste sprawy. We śnie młodej dziewczyny są one ostrzeżeniem przed zawieraniem znajomości z nowo poznanymi mężczyznami. Dla mężczyzny sen o długich włosach oznacza długie i szczęśliwe życie. 

Jeśli śnią Ci się długie włosy na nogach, przestaniesz dbać o siebie w wyniku nieszczęśliwej miłości, przez którą czeka Cię wiele cierpień. Długie włosy pod pachami są natomiast symbolem negatywnych rzeczy. Być może ktoś spogląda na Ciebie z zazdrością w Twoim najbliższym otoczeniu, jest zawistny i pragnie Twoich sukcesów i osiągnięć. 

Wypadające włosy we śnie stanowią zwiastun zmęczenia albo choroby, warto więc się teraz przebadać. Co więcej mogą dotknąć Cię zgryźliwe uwagi osób z Twojego otoczenia. 


Dodaj komentarz do snu

użytkownik: Pan_Tadeusz
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Ten sennik zmienił zupełnie mój światopogląd.

użytkownik: Blanka
Dodano: 26.11
0
0

Od dziecka marzyłam o takich włosach jakie miałam ostatnio we śnie.


x